İnsanlara iyilik yaramıyor

İnanın yaramıyor. Birkaç örnekle anlatmak istiyorum okuldayim kimseye zararım yok. Bir tripler, düşmanca davranmalar, kafaya vurmalar abim bile beni düşman görüyor. Arkadaş var sınıfta gördüğümde can atıyorum onu bir yerlere çağırıyorum yok abi ben karşılık alamıyorum. İlla kötü mü olalım kötü mü davranalım? Çocuğu az önce çağırdım çağırdığıma pişman oldum ya geçen akbil bastım çocuğa bir tripler şeyler görmezden gelmeler. Diğer arkadaş var çocuğa espri anlatıyorum yolda kahkaha atıyorum diyor ki ne yapıyorsun sen millet sana bakıyor gibisinden ne bu tavırlar ya ben bu kadar kötü müyüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafanıza takmayın, siz iyi olmaya devam edin. Yeter ki kalbiniz temiz olsun. Bu şeyler benim başıma da geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük olarak insanların ruhsal yapısı, fiziksel hareketleri, egoları değişmekte olup bir gün çok sevdiğiniz kişi düşman seviyesinde ya da tam tersi olabilir. Fazla kafaya takmayın sizle inatlaşan veya ters düşmeyi bile bile görev haline getirmişlerle de fazla muhatap olmayın derim.

İnanın yaramıyor. Birkaç örnekle anlatmak istiyorum okuldayim kimseye zararım yok. Bir tripler, düşmanca davranmalar, kafaya vurmalar abim bile beni düşman görüyor. Arkadaş var sınıfta gördüğümde can atıyorum onu bir yerlere çağırıyorum yok abi ben karşılık alamıyorum. İlla kötü mü olalım kötü mü davranalım? Çocuğu az önce çağırdım çağırdığıma pişman oldum ya geçen akbil bastım çocuğa bir tripler şeyler görmezden gelmeler. Diğer arkadaş var çocuğa espri anlatıyorum yolda kahkaha atıyorum diyor ki ne yapıyorsun sen millet sana bakıyor gibisinden ne bu tavırlar ya ben bu kadar kötü müyüm?
Hocam yaşadıklarınızın bir benzerlerini bizzat bende yaşadım/yaşamaya devam ediyorum. Dediğiniz şekilde bu devirde hiç kimse birbirlerinin gözlerinin tek bir yaşlarına bakmıyorlar.

Geri
Yukarı