İnsanlara küfür edip YouTube'a yüklemek bilişim suçu değil mi?

ihsan_

Hectopat
Bir oyun oynarken biri yanıma geldi ve bana sorular sordu Atatürk'le ilgili. ben de bildiğim kadarıyla anlatırken yanımdan kaçtı. Bir daha karşılaşınca bana durmadan ailevi küfürler etti ben de ona aynı şekilde haddini bildirdim. Olay kısaca böyle başladı ve ben onu Discord'a davet ettim niye böyle küfür ediyorsun diye sordum. Sohbete başlarken yine adam gibi konuşacakken adam bana Discord'dan yine küfür etti. Ertesi gün oyunumu oynarken bu adamın arkadaşı geldi işte dedi sen hayırdır diye falan, böyle durmadan oyunda beni nerede görseler benim peşimi tam 2 hafta boyunca bırakmadılar gördükleri yerde küfür ettiler. Sonrasında beni Discord'dan aradılar bende cevap vermedim. Ve fark ettim ki benim hakkımda video çekiyolarmış. Bu videoyu YouTube'da paylaştılar ve benim dışımda 5-6 tane kişi hakkında video çekmişler ve YouTube'da paylaşmışlar. Bu siber zorbalık değil mi? Kendiniz karar verin. Bu 16 yaşında falan muhtemelen ben bunun hakkında ne yapabilirim? Benim de yaşım 18 bu arada. Kanalın linkini attım kendiniz karar verin lütfen.

*Edit
Hatta benim videomu boş verin. Şimdi atacağım videoda 14 yaşındaki bir kızı oyunda buluyor ve fotoğrafıyla dalga geçiyor diyeyim. Siz izleyin anlarsınız. Kanalın diğer videolarına da bakın lütfen

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yakın zamanda yeni bir kanun çıkmıştı. Detayları hatırlamıyorum ama çocukların online ortamlarda dokunulmazlığı var.

Geri
Yukarı