İnsanların katılmayacağı şeyler

Evet bir tane daha.
İnsan kendisine çeki düzen vermeyip, düzenli beslenmeyip hareket etmezse gribi rahat atlatabilir mi?
COVID-19 de aynı.
Harbiden komiksiniz :D Galiba bu platform da bana uymayacak. Moderatörlerin bana [isteyerek] ban atmasını isteyeceğim. İlerde anlarsınız ne kadar abartma bir "hastalık" olduğunu.
Benden görüşürüz :) Bir daha da bu foruma girmiyorum :)
Görüşürüz bu zihniyetle yola devam edin.

Evet bir tane daha.
İnsan kendisine çeki düzen vermeyip, düzenli beslenmeyip hareket etmezse gribi rahat atlatabilir mi?
COVID-19'de aynı.
Harbiden komiksiniz :D galiba bu platform da bana uymayacak. Moderatörlerin bana [isteyerek] ban atmasını isteyeceğim. İleride anlarsınız ne kadar abartma bir "hastalık" olduğunu.
Benden görüşürüz :) bir daha da bu foruma girmiyorum :)

O %75 ile mutluluklar.

Evet bir tane daha.
COVID-19 de aynı.
Harbiden komiksiniz :D Galiba bu platform da bana uymayacak. Moderatörlerin bana [isteyerek] ban atmasını isteyeceğim. İlerde anlarsınız ne kadar abartma bir "hastalık" olduğunu.
Yapman için üstüne para verebilirim.

Evet bir tane daha.
COVID-19 de aynı.
Aynen hiç ölümcül değil. Bir gün sevdiğini Covid-19 yüzünden ölürse anlarsın. 🙂 Güle güle. Umarım bu foruma sizin gibi cahil insanlar gelmez.

Evet bir tane daha.
COVID-19'de aynı.
Harbiden komiksiniz :D galiba bu platform da bana uymayacak. Moderatörlerin bana [isteyerek] ban atmasını isteyeceğim. İleride anlarsınız ne kadar abartma bir "hastalık" olduğunu.
Benden görüşürüz :) bir daha da bu foruma girmiyorum :)

O %75'lik cahil diliminin içinde sen bayrak sallayanısın galiba.

Asıl kötü olan şey böyle bir konu açıp insalara cahil demen ama pandemi durumuna sebebiyet veren bir virüsü ciddiye almaman.
Yaaa HEP AMERİKANIN OYUNLARI bunlar hastalıkı abrtıyosunuz grip gibi bişey buuu

Covid-19 tamamen absürt bir komedi. Zature hastalığının ta kendisi. Gribin güç kazanmış versiyonu.

Grip hastalığını, yani zatureyi korona diye yutturuyorlar. Kışın patlak vermesi de daha da komik. Aynı şekil kışın grip oluyoruz ya..

Yani grip salgılınını korona diye yutturuyorlar. Bu değil ki grip bulaşıcı değil, aynı şekil grip de bulaşıcıdır. Ağır bir hastalığa, ölüme sebebiyet verir.

Son düzenleme:
Covid-19 tamamen absürt bir komedi. Zatur hastalığının ta kendisi. Gribin güç kazanmış versiyonu.

Grip hastalığını, yani zatureyi korona diye yutturuyorlar. Kışın patlak vermesi de daha da komik. Aynı şekil kışın grip oluyoruz ya..

Yani grip salgılınını korona diye yutturuyorlar. Bu değil ki grip bulaşıcı değil, aynı şekil grip de bulaşıcıdır. Ağır bir hastalığa, ölüme sebebiyet verir.
Aynen hocam o kadar doktor bilmiyor dünya bilmiyor siz ve sizin gibiler biliyor , zaten virüs hep Amerika'nın oyunu değil mi?

Aynen hocam o kadar doktor bilmiyor dünya bilmiyor siz ve sizin gibiler biliyor de mi , zaten virüs hep Amerika'nın oyunu de mi?
Madem her şey açık ortada, her şeyi biliyorsunuz. Sistem takır takır işliyor, o zaman ne diye insanlar halen savaşıyor ve açlıktan, üzüntüden ölüyor?
Demek ki her şeyi bilmiyorsunuz, ya da yanlış öğreniyorsunuz.

Her şeyin doğrusunu bilen adam bu durumda olur mu?

Geri
Yukarı