İnsanların TR server gelsin diye bağırmaları

Oyun içi SS atsana merak ettim.
Niye gülücük attın ki? Bir ss istedim o kadar. Oyun sonu SS falan. Valo veya CS fark etmez.
@qiOTin sizde kızgın atmışsınız, K/D/A oranınızı merak ettim. Siz de atsanıza.
CS'de ben sürekli lobide 5 kişi bulup girerdim. Öyle olunca saçma sapan adamlar gelmiyordu.

Ama ondan önce de tek başıma giriyordum, troller çok geliyordu.

LoL, CS, Valorant gibi takım halinde oynanan oyunlar için belli takımlarınız olsun. Yoksa oynanacak oyun değiller.

Ayrıca CS'ye TR sunucusu ve hileye karşı bir şeyler yapsa, daha oynanabilir olur.
Zaten sorun TR sunucusu. TR sunucusu toxic dolu diyorlar sonra Avrupa geç diyorlar. Geçen konuda gördüm, sırf TR server yok diye CS çöp diyen var.

Son düzenleme:
Niye gülücük attın ki? Bir SS istedim o kadar. Oyun sonu SS falan. Valorant veya CS fark etmez.
@qiOTin sizde kızgın atmışsınız, K/D/A oranınızı merak ettim. Siz de atsanıza.

Zaten sorun TR sunucusu. TR sunucusu toxic dolu diyorlar sonra Avrupa geç diyorlar. Geçen konuda gördüm, sırf TR server yok diye CS çöp diyen var.

Size neden battı ki TR sunucusu istemeleri? İsteyen, toxicler var diye başka sunucuya geçer. İsteyen o sunucuda kalır. Çok abartmayın bence.

Size neden battı ki tr sunucusu istemeleri? İsteyen, toxicler var diye başka sunucuya geçer. İsteyen o sunucuda kalır. Çok abartmayın bence.
Sorun şu, bu insanların TR sunucusu gelmediği için oyuna çöp demesi. TR sunucusu gelince, abi her yer toxic falan diye Avrupa'ya geçmeleri. Olan yapımcı firmaya oluyor. Hayır, madem o kadar istedin adam sana o serverı verdi. Ondan sonra niye, "aman boş ver" diyorsun? Ayrıca bu kişiler oyunu maksimum 5 saat oynamış kişiler.

Geri
Yukarı