İnsanlarla konuşamamak

Yaşın küçükse zamanla oturuyor bu konular. Bende 17 yaşıma kadar böyleydim, o yaşıma kadar sevgilim bile olmamıştı. 17 Yaşında iş hayatına atılmamla açılmam bir oldu. Evde kıçını sandalyeye koyup kimseyle konuşamıyorum diye ağlayarak bu sorunun üstesinden gelemezsin. Karşındaki insanın da senin gibi insan olduğunu unutmamak lazım. İngiltere kraliçesi bile gelse sonuçta insan. Konuşursan ısırmaz.

Hocam tanımadığım akrabalar ile ben de konuşmam yani. Sen de konuşma boş ver.
Ailem zorla konuşturmaya çalışıyor, ben konuşamayıp göz temasını 2 saniyeden uzun tutamadıktan sonra bana ne kadar ayıp falan diyorlar.
Konum atsın da tanışmaya gidelim, parası varsa yoldan çıkarıp bize benzetiriz.
Şu anda rezalet bir şeyin içinde bulunmaktayım, mümkünse alın :D. Farklı ve güzel bir şehirdeyim ve saçma bir şey için farklı bir yerdeyim. @Umut Nas'ın yaşadığı şehirdeyim!

Ailem zorla konuşturmaya çalışıyor, ben konuşamayıp göz temasını 2 saniyeden uzun tutamadıktan sonra bana ne kadar ayıp falan diyorlar.

Şu anda rezalet bir şeyin içinde bulunmaktayım, mümkünse alın :D. Farklı ve güzel bir şehirdeyim ve saçma bir şey için farklı bir yerdeyim. @Umut Nas'ın yaşadığı şehirdeyim!

Hocam selam ver, nasılsın derse iyiyim şükürler olsun de, derslerini veya okul ile ilgili bir soru sorarsa orta elimden geleni yapıyorum de.

Hocam şu an neredesiniz? Kaç günlüğüne buradasınız? Belki okul çıkışı buluşabiliriz :D

Hocam şu an neredesiniz? Kaç günlüğüne buradasınız? Belki okul çıkışı buluşabiliriz :D
Bütünlüğüne. Bir akrabanın düğünü için. Düğün yapılan bir yerdeyim ve sanırım deniz kenarında. Biraz fazla açıklayıcı oldu :D Merehan diye bir düğün salonu sanırım. @Umut Nas

Geri
Yukarı