İnsanlarla konuşamamak

Bence güvenilir çünkü bu yaşanılan sıkıntıların başka nedeni olması düşük.

Hatta burdaki yazılanları oku. "Aaa aynı ben lan" diyorsan büyük ihtimal sende de var sosyal fobi

sosyal fobi - ekşi sözlük
Benim yaşadığım durumlara benziyor.
Bence güvenilir çünkü bu yaşanılan sıkıntıların başka nedeni olması düşük.

Hatta burdaki yazılanları oku. "Aaa aynı ben lan" diyorsan büyük ihtimal sende de var sosyal fobi

sosyal fobi - ekşi sözlük
Hastalığı kabul etme konusunda sıkıntı yaşatır diyor ama ben hasta olduğuma inandım bile.

Yaşın ilerledikçe yenersin yeğenim çok kafana takma. Senin yaşlarında bende öyleydim şimdi sınıfın, herkesle arası iyi olan, tek gayesi mizah olan gamsız herifi oldum.

Vallahi hocam 15 yaşındayım akrabalar arasında bende utanıyorum ama arkadaşlar arasında hiç utanmıyorum yolun ortasında arkadaşlar ile 'Erdoğan' diye bağırmışlığım bile oldu daha sayamadığım şeyler, bu işler zamanla oturur hocam 13 yaşında bende çok çekingendim şu yönden düşünün mesela neden utanıyorsun konuşunca bir şey olmayacak böyle böyle düşünün ama bir Psikiyatr'e uğramanızdada fayda var ailenize söyleyin ve bir Psikiyatr'e başvurun.

Vallahi hocam 15 yaşındayım akrabalar arasında bende utanıyorum ama arkadaşlar arasında hiç utanmıyorum yolun ortasında arkadaşlar ile 'Erdoğan' diye bağırmışlığım bile oldu daha sayamadığım şeyler, bu işler zamanla oturur hocam 13 yaşında bende çok çekingendim şu yönden düşünün mesela neden utanıyorsun konuşunca bir şey olmayacak böyle böyle düşünün ama bir Psikiyatr'e uğramanızdada fayda var ailenize söyleyin ve bir Psikiyatr'e başvurun.
Bir şey olmayacak diyorsunuz ama yanlış bir şey söylesem gülüp dururlar bana. Deneyimledim.

Bir şey olmayacak diyorsunuz ama yanlış bir şey söylesem gülüp dururlar bana. Deneyimledim.

Gülsünler hocam ne olacak gülünce amaan deyip geçin bana da çok gülüyorlardı ortaokul 6'da kilomla vb ben rahat adamım hocam ben o zamanda takmıyordum hâlâ takmıyorum :D aman deyip gülün geçin uğraşılacak şeyler değil bunlar.

Çok rezalet bir şey. Kimse ile iletişim kuramıyorum. Beni konuşturmaya çalışıyorlar ama konuşamıyorum sonra ayıp falan diyorlar. Hala anlamıyor ailem. Zorla konuşturmaya çalışıyorla ama ben çok utanıyorum. Allah düşmanımın başına vermesin.

Geri
Yukarı