Inside adlı oyunu 600 saat oynayan Steam kullanıcısı

@Fluuman Sence bu şahsın 3 yılı aşkın süredir PUBG oynama ihtimali ve 336 saatten oluşan 2 haftada 533.9 saat oyun oynama ihtimali nedir? 🙂

Technopat'ta da saat kasan birkaç kişi gördüm. Hatta birisinden hiç beklemezdim.

Amaçsız, boş iş.

Eki Görüntüle 797838
aynen 🙂 ama nedir bunjn olayı ne amaçla yapıyorlar sormak lazım 🙂

@Fluuman Bir amacı yok. Kendilerince "Bütün başarımları açtım!", "Şu kadar saat oynadım!" diyebilmek için. 😀

0.0 saat oynama süresine sahip olup da tüm başarımları açan hesaplar nasıl banlanmıyor, anlamıyorum. Normalde yasak.

@efedesu Bu benim şahsî görüşüm. İlla bir zararı olması gerekmiyor. Burada yasal yükümlülüklerden bahsedip ardından kendisinin böyle bir şey kullanmasını yakıştıramadım o kadar. Üstelik kendisi de sevdiğim, saygı duyduğum bir isimdi. Yaptığını görünce önceki fikirlerini de kâle almıyorum artık.

@efedesu Bu benim şahsî görüşüm. İlla bir zararı olması gerekmiyor. Burada yasal yükümlülüklerden bahsedip ardından kendisinin böyle bir şey kullanmasını yakıştıramadım o kadar. Üstelik kendisi de sevdiğim, saygı duyduğum bir isimdi. Yaptığını görünce önceki fikirlerini de kâle almıyorum artık.
Saat boostu kullanmak serbest, bunu engelleyecek bir sey yok ve gayet normal bence. Eger saat boostu kullanmak yasak olsaydi her seferinde bilgisayarini degistirdiginde Steam'e bunu bildirmen gerekirdi cunku farkli bir bilgisayarda giris yapiyorsun, saat boostu yapmadigin ne malum? Ayrica adamin 10 bin saati olsa ne olur, olmasa ne olur? Adam sanki buyuk suc islemis gibi davranmanin anlami yok.

Saat boostu kullanmak serbest, bunu engelleyecek bir sey yok ve gayet normal bence. Eger saat boostu kullanmak yasak olsaydi her seferinde bilgisayarini degistirdiginde Steam'e bunu bildirmen gerekirdi cunku farkli bir bilgisayarda giris yapiyorsun, saat boostu yapmadigin ne malum? Ayrica adamin 10 bin saati olsa ne olur, olmasa ne olur? Adam sanki buyuk suc islemis gibi davranmanin anlami yok.
Bu herhangi bir suç değil. Bu kişinin ne kadar boş olduğunu gösterir. Egosunu tatmin edecek başka bir aktivitesi yoksa yapar ve bu da bu kişinin seviyesini belli eder. Olay bu yani.

Bu herhangi bir suç değil. Bu kişinin ne kadar boş olduğunu gösterir. Egosunu tatmin edecek başka bir aktivitesi yoksa yapar ve bu da bu kişinin seviyesini belli eder. Olay bu yani.
Saat boostu kullanip hic kimsenin ego kastigini gormedim, profilde ilgi cekici durdugu icin yapilmasi bence asiri normal zira profilini tamamen kendin duzenliyosun. Adam zaten bilgisayarini acik tutmuyor ki, bir siteye veriyor 5-10 dolar, 1-2 ayda kasiyor o kadar saat. Bence sizin yaptiginiz sey burada acayip dramatik davranmak.

Geri
Yukarı