Inspiron N5110 sürücüleri yükleme

bekirdeniz

Hectopat
Merhaba, almış olduğum dizüstü bilgisayarıma nasıl sürücü yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen? Teşekürler. Inspiron N5110, i3 M380, AMD Mobilitiy Radeon HD 5000 Series.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o dediğinden maalesef ama ben birkaç gün sonra SSD'ye geçmek istiyorum o zaman diski kopile atacağım kulanmama gerek kalmaz iyi olur mu sence?

Diski atmana gerek yok SSD Caddy alıp değerlendirebilirsin. Format atarken de biçimledirirsin. Windows'u SSD'ye kurarsın. SSD Caddy alacaksan boyuta dikkat et CD-ROM'u cetvelle ölçüp al,bir 9.5mm var bir de 12.7 mm boyutu var. Genellikle yeni PC'lerde 9.5mmlik oluyor.

Diski atmana gerek yok SSD Caddy alıp değerlendirebilirsin. Format atarken de biçimledirirsin. Windows'u SSD'ye kurarsın. SSD Caddy alacaksan boyuta dikkat et CD-ROM'u cetvelle ölçüp al,bir 9.5mm var bir de 12.7 mm boyutu var. Genellikle yeni PC'lerde 9.5mmlik oluyor.

benim bilgisayar eski ama çoktemiz çizik yok Dell inspiron n5110 İşlemci : i3 m 380 Ekran kartı amd radeon mobilitiy 5000 series Ram 3gb HDD 300 gb Sence hangisini almalıyım.

Benim bilgisayar eski ama çoktemiz çizik yok Dell Inspiron N5110 işlemci: i3 m 380 Ekran kartı AMD Radeon mobilitiy 5000 series RAM 3GB HDD 300 GB Sence hangisini almalıyım.

Ölçmen lazım CD-ROM düğmesini bas, CD kızağını dışarı çıkar, kızak açık şekilde yan yatır ve kalınlığını ölç. Eğer 1cm'den uzunsa 12.7 mm olanı alman lazım.

Ölçmen lazım CD-ROM düğmesini bas, CD kızağını dışarı çıkar, kızak açık şekilde yan yatır ve kalınlığını ölç. Eğer 1cm'den uzunsa 12.7 mm olanı alman lazım.
Teşekür ederim şim oyun açıyordom bi hata aldım uygulama düzgün şekilde başlatılamadı hatası bide yanında kod var driver bost yüzünden olmuştur deyilmi

Teşekür ederim şim oyun açıyordom bi hata aldım uygulama düzgün şekilde başlatılamadı hatası bide yanında kod var driver bost yüzünden olmuştur deyilmi
Büyük ihtimal. Bu arada SSD Caddy alırsan Pc'deki HDD yi çıkarıp dediğim aparata koyman lazım.Yeni SSD de Pc ye montajlaman lazım.SSD yi aparata takıyım deme yoksa tam gücünü kullanamasın.

Büyük ihtimal. Bu arada SSD Caddy alırsan Pc'deki HDD yi çıkarıp dediğim aparata koyman lazım.Yeni SSD de Pc ye montajlaman lazım.SSD yi aparata takıyım deme yoksa tam gücünü kullanamasın.
anladım da HDD yi çıkarıp aparat olmadan hdd yuvasına SSD takılıyor diye biliyorum 240 gb ssd bana yetiyor HDD yi kulanmak istemiyorum.?

Geri
Yukarı