Instagram akış yenilenemedi hatası ban mı?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gündür Instagram'da akış yenilemedi hatası alıyorum. İlk başta Instagram'ın bir sorunu sandım ama arkadaşım kendi hesabına girebiliyordu. Ayrıca kendi cihazımdan başka bir hesaba girince böyle bir sorun yaşamıyorum. Birisi beni şikayet etmiş ve Instagram beni engellemiş olabilir mi? Nasıl bu problemi çözebilirim? Uygulama önbelleğini sildim, uygulamayı silip yükledim işe yaramadı. Bir de ağ ayarlarından DNS 8.8.8.8 falan ayarlanıyordu. Onu yapıp hemen instagrama girdim olmadı. Eksik yaptım sanırım 🙄. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ban değil ban olsaydı hesabına giriş yapamazdın herhangi başka bir Android veya Windows cihazlardan giriş yapmayı dene diğer cihazlardada açılmıyorsa hesabında bir sorun vardır ban olacağını sanmıyorum hesabından çıkış yapıp tekrar girebilirsin.

Instagram son dönemlerde baya sıkıntılı sanırım bana da bu birkaç gün önce olmuştu fakat çok kısa süre içerisinde düzeldi. (eşzamanlı herkese olmuş) Benim hesabım da 3 gün boyuna 1 gün arayla 1 kere kilitlendi bir kere ise sms doğrulaması istedi şüpheli girişten dolayı. Senin olayın şikayete bağlı olabilir çünkü ben de benim başıma geleni araştırırken sitelerde şikayet ve spama bağlı olarak erişimin azaltılması ve instagrama erişememek gibi şeyler yazıyordu. Hesap kilitlenmesinin şikayet ile bir bağlantısı var mı? Bilen varsa açıklarsa çok sevinirim.

Geri
Yukarı