Instagram aktif takipçi almak mantıklı mı?

Yani amacımı belirteyim kısaca ucuz fiyatlara takipçi alacağım gönderilere de beğeni alıp keşfete düşmek asıl amacım ve gelişeceğimi de düşünüyorum konseptim güzel.

Arkadaşı yanlış anlayanlar olacaktır ama istediği şey sahte takipçi değil, beğenip kaydedip yorum yapan adı üstünde aktif takipçiler istiyor. Muhtemelen bir sayfa yönetiyorsunuzdur. Daha önce satın almadım ama önceden alan birisi varsa yardımcı olabilir. Ben ilgili içeriğin büyük sayfalardan reklam ile daha çok organik takipçi geleceğini düşünüyorum.

Sayfa kurmanin amaci para kazanmaktir. Duzenli icerik girerek kitle olustur, reklamdan para kazanirsiniz. Sahte takipcilere mi reklam yapacaksiniz? Ustelik kullanicilar kendileri de sahte takipci olaylarini bildigi icin hangi sayfanin bot olup olmadigini anlayabiliyor, bu durumda sayfanizi takip etmezler ve buyumeniz imkansiz olur. En mantiklisi duzenli icerik girerek organik takipci kazanmak. Belli bir istikrar sahibiyseniz ister istemez en gec 1 yila herhangi bir konudaki sayfaniz +10Bin takipci oluyor zaten. En azindan bende olmustu.

Arkadaşı yanlış anlayanlar olacaktır ama istediği şey sahte takipçi değil, beğenip kaydedip yorum yapan adı üstünde aktif takipçiler istiyor. Muhtemelen bir sayfa yönetiyorsunuzdur. Daha önce satın almadım ama önceden alan birisi varsa yardımcı olabilir. Ben ilgili içeriğin büyük sayfalardan reklam ile daha çok organik takipçi geleceğini düşünüyorum.

İşte aradığım cevap. Harikasınız hocam.
Sayfa kurmanin amaci para kazanmaktir. Duzenli icerik girerek kitle olustur, reklamdan para kazanirsiniz. Sahte takipcilere mi reklam yapacaksiniz? Ustelik kullanicilar kendileri de sahte takipci olaylarini bildigi için hangi sayfanin bot olup olmadigini anlayabiliyor, bu durumda sayfanizi takip etmezler ve buyumeniz imkansiz olur. En mantiklisi duzenli icerik girerek organik takipci kazanmak. Belli bir istikrar sahibiyseniz ister istemez en gec 1 yila herhangi bir konudaki sayfaniz +10bin takipci oluyor zaten. En azindan bende olmustu.

Yani pek amacım para kazanmak gibi değil. Bilgi içerikli postlar paylaşıyorum. Hobi gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı