Instagram alakasız şeyler öneriyor

Instagram'da keşfetime sürekli cinsellikle alakalı şeyler çıkıyor. Çıktıkça ilgilenmiyorum dememe rağmen keşfetimde illaki çıkıyor, ayrıca üstünde de durmuyorum ve sayfalarına da girmiyorum.

Ayarlar-> Önerilen içerikler-> Hassas İçerikler-> Daha az seçeneğini işaretlerseniz daha az gelir. Standart ve Daha fazla seçeneklerinde önerilerde böyle şeyler çıkabiliyor.

Instagram'da keşfetime sürekli cinsellikle alakalı şeyler çıkıyor. Çıktıkça ilgilenmiyorum dememe rağmen keşfetimde illaki çıkıyor, ayrıca üstünde de durmuyorum ve sayfalarına da girmiyorum.

Merhaba hocam. Instagram keşfeti çok sapıttı bu aralar zaten bir yararı da olmuyorsa silin derim. Eğer kısa süreli (maksimum 1 saat) kullanıyorsanız zararı da olmaz yararı da. Size kalmış yani.

Merhaba hocam. Instagram keşfeti çok sapıttı bu aralar zaten bir yararı da olmuyorsa silin derim. Eğer kısa süreli (maksimum 1 saat) kullanıyorsanız zararı da olmaz yararı da. Size kalmış yani.
Çok kullanıyorum maalesef, zaman öldürüyorum da denebilir. Robot gibi olduk belki silerim çünkü artık zaman öldürmekten bıktım.

Çok kullanıyorum maalesef, zaman öldürüyorum da denebilir. Robot gibi olduk belki silerim çünkü artık zaman öldürmekten bıktım.

Hocam silin. Ben bağımlısıydım sildim, yükledim tekrar sildim, yükledim derken bu böyle olmayacak dedim Instagram'ı hepten kapadım hesabı falan. Ne zaman kaybı kaldı ne başka bir şey. Yararı da yok silin geçin. Farklı bir hobi bulun zaman öldürmelik.

Dostum olay o değil. Elbette ki erkeğiz bazen bazı şeyler yapmamız gerekebiliyor fakat ben bu görüntülerden rahatsız oluyorum şimdi namazdan önce abdestliyken görsem tekrar abdest almam gerekiyor.

1713260907565.png

Bozmaz diye biliyorum zaten isteyerek bakmadığından bir sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı