Instagram asıl hesabımın takipçileri görmeden yeni hesap nasıl açarım?

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da yeni bir hesap açacağım fakat yeni bir hesap açınca gerek rehberim olsun gerek takip ettiklerim olsun önlerine hesabım çıkıyor. Onları takip edip etmemem önemli olmadan Instagram onların önüne atıyor hesabımı. Bu gerçekleşmeden yeni bir hesap açmak istiyorum, hiç kimsenin "Tanıyor olabileceğin hesaplar" kısmına düşmemesi isteğim. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

Sanırım eski hesabınızın üzerine hesap oluşturuyorsunuz. Emin olmamakla beraber çıkış yapın ardından Instagram'ı silin ve geri yükleyin ana hesaptan önce oluşturmak istediğiniz hesabı açın ardından girin. Çözüleceğini düşünüyorum bende işe yaramıştı.

Instagram'da yeni bir hesap açacağım fakat yeni bir hesap açınca gerek rehberim olsun gerek takip ettiklerim olsun önlerine hesabım çıkıyor. Onları takip edip etmemem önemli olmadan Instagram onların önüne atıyor hesabımı. Bu gerçekleşmeden yeni bir hesap açmak istiyorum, hiç kimsenin "tanıyor olabileceğin hesaplar" kısmına düşmemesi isteğim. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim?

Kendi telefonunuzda açmayın. Örnek rehber izni gibi durumları kaldırın. Çıkma sorunu olmaz. Tabii silmek vb de işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı