Instagram başka konumdan giriş yapılması

Vamiret

Hectopat
Merhabalar. Ben PC'den Instagram hesabıma girdim. Baktım giriş hareketlerine ve son giriş az önce pasabahçe diyordu ve bu Windows yazıyordu. Sonra cıkış yaptırdım Paşabahçe'den. Cıkış yaptırınca beni attı ve girdim ve tekrardan aynı şey dedi ama sorun şu ki ben Pasabahçe'de oturmuyorum. Yardımcı olur musunuz? Şifreyi değiştirim ama yine anlamadım.

Merhabalar. Ben PC'den Instagram hesabıma girdim. Baktım giriş hareketlerine ve son giriş az önce pasabahçe diyordu ve bu Windows yazıyordu. Sonra cıkış yaptırdım Paşabahçe'den. Cıkış yaptırınca beni attı ve girdim ve tekrardan aynı şey dedi ama sorun şu ki ben Pasabahçe'de oturmuyorum. Yardımcı olur musunuz? Şifreyi değiştirim ama yine anlamadım.
Bildiğim kadarıyla İnstgram ıp nizi size en yakın yerler(Çevreniz) olarak belirliyor.
Tabi bazen bu yerler bayağı uzak oluyor.
İçiniz rahat olsun.
Şifreyi değiştirdiyseniz sorun olacağını düşünmüyorum, 2FA açabilirsiniz.
Bunu yapmanız sizi daha da rahatlatır.

Merhabalar. Ben PC'den Instagram hesabıma girdim. Baktım giriş hareketlerine ve son giriş az önce pasabahçe diyor du ve bu Windows yazıyordu sonra cıkış yaptırdım paşabahçeden. Cıkış yaptırınca beni attı ve girdim ve tekrardan aynı şey dedi ama sorun şu ki ben pasabahçe de oturmuyorum. Yardımcı olur musunuz şifreyi değiştirim ama yine anlamadım. Şu an aktif bu Windows diyor paşabahçede.

Şifreyi değiştirdiyseniz sorun olacağını düşünmüyorum, 2fa açabilid.

Bildiğim kadarıyla instgram ıp nizi size en yakın yerler(çevreniz) olarak belirliyor.
Tabi bazen bu yerler bayağı uzak oluyor.
İçiniz rahat olsun.

Bunu yapmanız sizi daha da rahatlatır.

Tamam teşekkür ederim beğendim zaten :)

Eğer takipçi hareketlerini gösteren uygulama kullanıyorsanız bu yaşadığınız normal. Şöyle bir şey de var kullanmadığım halde bende de oluyordu.

Eğer takipçi hareketlerini gösteren uygulama kullanıyorsanız bu yaşadığınız normal. Şöyle bir şey de var kullanmadığım halde bende de oluyordu.
Bende de aynı durum oluşmuştu,İstanbul`da olmama rağmen Ankara`dan giriş yapmış gözüküyordum.(Ben de o uygulamaları kulanmadım.)

Geri
Yukarı