Instagram hesabıma başka bir şehirden giriş yapılmış

IP adresleri tam konumu göstermez o yüzden böyle şeyler olabilir farklı seçeneklerden kontrol edin.
Ama şöyle bir şey var ben de hem yaşadığım şehir hem de İstanbul gözüküyor. Sadece İstanbul olsa anlarım da.
Sanmıyorum, belki ilçeyi yanlış gösterir ama şehiri yanlış göstermez. Emülator falan kullandıysanız o olabilir.
Kullanmadım daha önce hiç.

Ama şöyle bir şey var ben de hem yaşadığım şehir hem de İstanbul gözüküyor. Sadece İstanbul olsa anlarım da.

Kullanmadım daha önce hiç.
Bence çok telaşlanmaya gerek yok. Şifre yenileyip 2 aşamalı doğrulamayı açmak yeterli. Cihaza bakmamışsınız, bazen konum yanlış gösterebiliyor.

Şu an konum sadece yaşadığım şehir yani yanlış gösterme durumu yok. Birisi hesabımı ele geçirmiş olabilir ve ben bunu çok geç fark ettim.

İki adımı doğrulama açıksa şifreni değiştirebilirsin. Google hesabına da bakabilirsin, orada giren cihazlar da gözüküyor.

Bence çok telaşlanmaya gerek yok. Şifre yenileyip 2 aşamalı doğrulamayı açmak yeterli. Cihaza bakmamışsınız, bazen konum yanlış gösterebiliyor.
İki aşamalı açıktı zaten...
İki adımı doğrulama açıksa şifreni değiştirebilirsin. Google hesabına da bakabilirsin, orada giren cihazlar da gözüküyor.
Onu nasıl yapacağım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı