Instagram & Facebook hesap açamama

Xeon Haswell

Femtopat
Instagram & Facebook hesap açamama sorunu yaşıyorum. Bilgileri girip doğruladıktan sonra hesabım askıya alınıyor. Modem resetledim, fiziksel adresi değiştirdim, ProtonVPN, VPS kullandım yine fayda etmedi. Her seferinde askıya alıyorlar. Birisine ulaşmam gerek, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram & Facebook hesap açamama sorunu yaşıyorum. Bilgileri girip doğruladıktan sonra hesabım askıya alınıyor. Modem resetledim, fiziksel adresi değiştirdim, ProtonVPN, VPS kullandım yine fayda etmedi. Her seferinde askıya alıyorlar. Birisine ulaşmam gerek, ne yapmalıyım?
Uygulama üzerinden mi yoksa Chrome'dan mı olmuyor? Chrome'dan giriş ben de yapamıyordum. Dün düzeldi sorun.

Başlangıçta önerebileceğim şeyler: VPN falan kullanmayın. Eğer önceden birisi tarafından şikayet edildiyse hesabınız(Varsa) o cihaza ait e posta/telefon numarası bir nevi kitleniyor.(En son ramazan ayında yaşamıştım) Onun da çözümü Mobil veri ve başka bir cihaz üzerinden Chrome veya Mobil uygulama kullanarak kaydolurken ev ahalisinden birisinin numarasıyla kaydolup kendinizinkiyle güncelleştirmek. Gerekirse başka bir e posta adresi kullanın.(Yeni veya kullanmadığınız başka bir e posta adresi)

Geri
Yukarı