Instagram fake hesaptan dava edilir mi?

@emirhannnnnnnn hocam onu bilmiyorum ama bence saçma o sizi dava ederse siz de onu edersiniz benim yaşadığım olayda da ilk ben hakaret etmiştim ama hala dava etmedi.

@emirhannnnnnnn hocam adam size o resmi atalı ne kadar oldu.

Ayın 10'unda attı 9'unda dava ettiği yazıyordu kağıtta sonra hesabın ismini 2 kere değiştirip sildim hesabı.

@emirhannnnnnnn hocam bir yerde okumuştum emin değilim ama en geç 6 gün içinde evimize geliyormuş eğer birkaç gün daha gelmezse bence unutun gitsin.
Birde hesapta isim soyisim telefon numarası yok internetten fake mail ile açmıştım hesabı

@emirhannnnnnnn hocam bir yerde okumuştum emin değilim ama en geç 6 gün içinde evimize geliyormuş eğer birkaç gün daha gelmezse bence unutun gitsin.

Bazılarına aylar yıllar sonra gelmiş tebligat.

@emirhannnnnnnn hocam olabilir ama ben öyle hemen sonuçlanacağını düşünmüyorum yani öyle kolay bir şeyde değil hemen 2 günde dava açtım kazandı olayı bir de avukat parası falan var belki vazgeçer ama yaptığı saçma karşılıklı küfüre dava açmak.

@emirhannnnnnnn hocam olabilir ama ben öyle hemen sonuçlanacağını düşünmüyorum yani öyle kolay bir şeyde değil hemen 2 günde dava açtım kazandı olayı bir de avukat parası falan var belki vazgeçer ama yaptığı saçma karşılıklı küfüre dava açmak.

Harbiden karşılıklı küfürde ya 2mizde ceza yicez ya da bir şey olmayacak boşa zaman kaybı.

Geri
Yukarı