Instagram fake hesaptan dava edilir mi?

@emirhannnnnnnn ya bende birine küfür etmiştim canlı yayın platformundan 1 ay önce o da seni dava edeceğim falan demişti o gece korkudan uyuyamamistim hava aşırı sıcak olmasına rağmen soğuk soğuk terlemistim 😂 o da size küfür ettiyse hiç korkmayin hiçbir şey yapamaz.

@emirhannnnnnnn ya bende birine küfür etmiştim canlı yayın platformundan 1 ay önce o da seni dava edeceğim falan demişti o gece korkudan uyuyamamistim hava aşırı sıcak olmasına rağmen soğuk soğuk terlemistim 😂 o da size küfür ettiyse hiç korkmayin hiçbir şey yapamaz.
Tebligat kağıdı falan gelir diye evden çıkmıyorum gereksiz yere uzucak gibi

Rahat ol o zaman tek seferlik gösterime atmazdı boş yapmak için atmış.

Tek seferlik değildi çok uzaktan çekmişti yakından at yakından at dedim bu sefer okunur şekilde attı "Instagram ismi" adlı sahte hesaptan zorbalık tehdit ve hakaretten şikayetçiyim tarzı bir şey yazıyordu. Maddeler falan yazıyordu

Yaş kaçtı, o sizi dava ederse siz de onu edin.

18 yaşındayım kasım'da 19 olacağım.

Bazıları ilk hakareti siz ettiyseniz siz haksızsınız şeklinde şeyler söylediler bazı yerlerde doğru mudur bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı