Instagram fake hesaptan küfür

Tavsiye, bir anlik hirs ile kimseye hakaret etmeyin, sonra basiniz agrimasin.

İnanin bunu cok iyi tecrube ettim anksiyete olustu bende iki gun ilac yiyip Full yatti. Hayatim berbat oldu cok iyi tevrubem var bu konuda.
Bir mahkeme kağıdı gelmiş olması gerekiyor sana. O kağıtta hangi adliye ismi geçiyorsa oraya giderek ya da arayarak bilgi alabilirsin.

O kagit ne zaman gelir kac ay icinde mesela bir bucuk aya kadar gelir mi ayrica IP adresimi tespit etmeleri ne kadar surer.

@sorusorabilirmiyim Son mesajı düzenle işgüzar moderatör banlamasın. Yukarıda eleman suça teşvik ediyor, onu banlamıyorlar sen bomboş dedin diye banlayası tutar.
Davacı tarafla konuşabiliyor musunuz? İzin var mı bilmiyorum ama varsa konuşup bir özür dilemek iyi olabilir bence.

@sorusorabilirmiyim son mesajı düzenle işgüzar moderatör banlamasın. Yukarıda eleman suça teşvik ediyor, onu banlamıyorlar sen bomboş dedin diye banlayası tutar.
Davacı tarafla konuşabiliyor musunuz? İzin var mı bilmiyorum ama varsa konuşup bir özür dilemek iyi olabilir bence.

Resmen yalvardim yalvardim inanin o kadar yalvardimki karsi taraf afedersiniz g...İ nadi var adam da ya asiri da gicik biridir.

İnanin bunu cok iyi tecrube ettim anksiyete olustu bende iki gun ilac yiyip Full yatti. Hayatim berbat oldu cok iyi tevrubem var bu konuda.

O kagit ne zaman gelir kac ay icinde mesela bir bucuk aya kadar gelir mi ayrica IP adresimi tespit etmeleri ne kadar surer.
Şöyle söyleyeyim siber suçlarda bir tanıdığım "Adamın kime dayı dediğini bulur, anasının kızlık soyadını öğreniriz." demişti.
Hele şu son çıkan sosyal medya kanunundan sonra...

4.

Şöyle söyleyeyim siber suçlarda bir tanıdığım "adamın kim dayı dediğini bulur, anasının kızlık soyadını öğreniriz." Demişti.

0 Gundur bekliyorum 40 gundur hayatim mahvoldu olacaksa bir an once olsa bari inanin cezami fazlasiyla cektigimi dusunuyorum anksiyete olustu sinirlerim asiri bozuldu.
Şöyle söyleyeyim siber suçlarda bir tanıdığım "adamın kime dayı dediğini bulur, anasının kızlık soyadını öğreniriz." Demişti.
Hele şu son çıkan sosyal medya kanunundan sonra...

Ben de zaten sosyal medya kanunu hakkinda aratirm ayapiyorum onstagram ne zaman temsilcilik acar ne olur?

Ya şöyle ki sosyal medyayı dümdüz kullanmış zaten. VPN açmıştır maksimum o da herhangi bir suç durumu olduğu zaman bilgilerini asıl IP adresini paylaşır. Bulurlar her türlü yani. Temsilciliğe gerek yok.

Ya şöyle ki sosyal medyayı dümdüz kullanmış zaten. VPN açmıştır maksimum o da herhangi bir suç durumu olduğu zaman bilgilerini asıl IP adresini paylaşır. Bulurlar her türlü yani. Temsilciliğe gerek yok.

VPN falan kullanilmadi dumduz Wi-Fi'den baglandi tamam demek isteidginiz anladim ama 40 gun oldu sizce ne durumdadir ben onu ogrenmeye calisiyorum siz sonuctan bahsediyorsunuz beyefendi bana su anki durumu nedir ne olur ondan bahseder misiniz bu konu hakkinda bilginiz var anlasilan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı