Instagram haksız ban yedim

AnanasliTost

Centipat
Daha fazla  
Instagram hesabı açmıştım 1 ay falan önce biraz reels videolarında falan dolaştım sonra sildim zaten neredeyse hiç sosyal medya kullanmam, sonra dün bir gireyim dedim kalıcı ban yemişim. Nedenini merak ettim, ban kaldırmaya falan çalışmadım zaten hesapta hiçbir şey yoktu. Bir şey paylaşmamıştım hiç arkadaşımda yoktu benim derdim hesabı kurtarmak değil zaten neden ban yediğimi merak ediyorum. Virüs falan mıdır? PC tarattım Malwarebytes ile bir sorun çıkmadı neden acaba?

Dosya Ekleri

• neden.png
    neden.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 156
Aynı cihaz üzerinde birden fazla hesap açtıysan yeni açtığın hesap banlanır. Kapanmaması için profil fotoğrafı, gerçek isim, mail ve telefon doğrulaması yapman gerekiyor. Yoksa fake spam hesap diye kapatırlar.

Başkaları tarafından üstünde oynanmış Instagram sürümlerini kullanıyorsanız belki ondandır. Yasak mı bu bilmiyorum, Instagram kullanmadım daha önce hiç. Sadece fikrimi sunmak istedim.

Ne virüsü kardeşim virüsle alakası yok hesabının kaç takipçisi vardı ve profil fotoğrafında nasıl bir foroğraf vardı, son olarak biyogrofinde ne yazıyordu bunlara cevap verirsen neden banlandığını çözebiliriz.

Instagram hesabı açmıştım 1 ay falan önce biraz reels videolarında falan dolaştım sonra sildim zaten neredeyse hiç sosyal medya kullanmam, sonra dün bir gireyim dedim kalıcı ban yemişim. Nedenini merak ettim, ban kaldırmaya falan çalışmadım zaten hesapta hiçbir şey yoktu. Bir şey paylaşmamıştım hiç arkadaşımda yoktu benim derdim hesabı kurtarmak değil zaten neden ban yediğimi merak ediyorum. Virüs falan mıdır? PC tarattım Malwarebytes ile bir sorun çıkmadı neden acaba?
Full spam yemişsindir hesap gizli değilse normal bir olay.

Ne virüsü kardeşim virüsle alakası yok hesabının kaç takipçisi vardı ve profil fotoğrafında nasıl bir foroğraf vardı, son olarak biyogrofinde ne yazıyordu bunlara cevap verirsen neden banlandığını çözebiliriz.

Hiçbir şey yoktu 0 takipçi biyografisinde yazıda yoktu.
Yeni açmıştım zaten.
Biraz videolara bakıp sildim zaten.

Hiçbir şey yoktu 0 takipçi biyografisinde yazıda yoktu.
Yeni açmıştım zaten.
Biraz videolara bakıp sildim zaten.

Çok ilginç Instagram ihlal ile hesap kapanması hiçbir paylaşım yorum vs yapmayan bir hesabda rastlanılmaz onlarca çeşitte hesap kapatıldığını gördüm geride açtık ama seninki gibisine hiç denk gelmemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı