Instagram hesabı askıya alındı

CedricFeanor

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce Instagram hesabım askıya alındı ve 1 ay öncesinde benden itiraz etmemi istedi bende ettim ama 1 aydır "bilgilerini inceliyoruz genellikle 1 gün kadar sürer" yazısından başka bir şey yok birkaç mail attım olmadı geri dönüş yapılmadı Instagram hesabımı açmak için onca video izledim ama genellikle ya forum yollamak oluyor ya da para ile açabilirim gibi videolar önüme geliyor ne kadar doğruysa bilmiyorum yani kısacası hesabımı nasıl geri açabilirim en azından mail üzerinden hayır acmayacağız gibi bir yazı gelse o bile yeter.

Bu şekilde kaldı.

@WexTheOrginal

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-15-07-41-08-678_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-02-15-07-41-08-678_com.instagram.android.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleme:
Yaklaşık 1 ay önce Instagram hesabım askıya alındı ve 1 ay öncesinde benden itiraz etmemi istedi bende ettim ama 1 aydır "bilgilerini inceliyoruz genellikle 1 gün kadar sürer" yazısından başka bir şey yok birkaç mail attım olmadı geri dönüş yapılmadı Instagram hesabımı açmak için onca video izledim ama genellikle ya forum yollamak oluyor ya da para ile açabilirim gibi videolar önüme geliyor ne kadar doğruysa bilmiyorum yani kısacası hesabımı nasıl geri açabilirim en azından mail üzerinden hayır acmayacağız gibi bir yazı gelse o bile yeter.

Bu şekilde kaldı.

@WexTheOrginal

Hocam yediğiniz ihlal 180 gün müydü?

İkinci bir hesabım vardı ona geçecektim istemeyerek oda 2-3 güne kapandı ama bu sefer selfie çek senin insan olduğunu doğrulayalım diyor e tamam da ben ikinci hesabı açsam ne olur açmasam ne olur?

Peki ne yapmam lazım.

Bir şey yapamazsınız diye biliyorum hocam. Selfie çektiyseniz hesap 1-2 güne kapanır. Kullanıcı adınızı arattığınızda hesabınız çıkıyor mu?

Bir şey yapamazsınız diye biliyorum hocam. Selfie çektiyseniz hesap 1-2 güne kapanır. Kullanıcı adınızı arattığınızda hesabınız çıkıyor mu?
arattığımda çıkmıyor ama kullanıcı ismimi alamıyorum tekrar bir şekilde açtırmanın yolu yok mu :( ikinci hesapta selfie çekmedim bilerek zaten onu açsam nolur açmasam nolur

Yeni konular

Geri
Yukarı