Instagram hesabı birden askıya alındı

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar selam,

Yeni işten çıktım servisteyim Instagram'a girdim ana sayfada gönderilere bakarken birden önüme bu hesap 31 Ekim 2022 tarihinde askıya alındı diye bir ibare geldi. Bende karar katılmadığımı tek seçenek buydu zaten tıkladım. E-posta ve telefon doğrulaması yaptı hesap tekrar açıldı fakat şimdi hesaba giriş yaparken ekranda sadece yükleme şekli var açılmıyor? Ben böyle bir saçmalık görmedim 😅 konu ile alakalı bilgisi olan var mı acaba?

Instagram’a girmeye çalıştım bir anda hesabınız askıya alındı dedi. Mailime kod gönderdi yazdım sonra telefona gönderdi onu da yazdım sonra bir anda siyah ekrana geri döndü ve bir tane yükleme işareti duruyor fakat asla hesabım açılmıyor. Herhangi bir şey yapmadım sadece arada reels videolarına bakıyordum. Durup dururken neden böyle oldu anlamadım. Bir çözümü var mıdır bunu?

Arkadaşlar selam,

Yeni işten çıktım servisteyim Instagram'a girdim ana sayfada gönderilere bakarken birden önüme bu hesap 31 Ekim 2022 tarihinde askıya alındı diye bir ibare geldi. Bende karar katılmadığımı tek seçenek buydu zaten tıkladım. E-posta ve telefon doğrulaması yaptı hesap tekrar açıldı fakat şimdi hesaba giriş yaparken ekranda sadece yükleme şekli var açılmıyor? Ben böyle bir saçmalık görmedim 😅 konu ile alakalı bilgisi olan var mı acaba?

Bana da 1 hafta önce olmuştu durduk yere hesabım askıya alınmıştı telefon numarasını verip kod attılar o kodu girdikten sonra aktif oldu hesap.

İnstagram'ın fake hesaplara yaptığı saçma bir sistem. Destekle iletişime geçin, çözerler.

Geçen bana da oldu doğrulama istedi kağıda şunu yaz selfie çek falan 1 gün sonra açıldı bir de şunu yazmışlardı e-posta olarak.

Merhaba muzaffer__zara,
It looks like your account was disabled by mistake. Your account has been reactivated, and you should now be able to log in. We're sorry for any inconvenience.
If you have any issues getting back into your account, please let us know.
Thanks,
The Facebook Team

Geri
Yukarı