Çözüldü Instagram Hesabı Silinebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, Instagram hesabımı silmek istiyorum ancak bu yapılabilir mi, yapılabilirse nasıl yapılır? İnternetteki videolarda yapılanlar şu an olmuyor. Yani şu yol olmuyor: Yardım merkezi>Hesabınızı yönetme>Burada "Hesabımı nasıl silerim?" başlığı çıkmıyor.

Hesabınızın kökten silinmesini istiyorsanız:

Bu haberdeki görseli profil fotoğrafınız yaparsanız 1-2 saniye içinde hesabınızı kalıcı şekilde kapatabilirsiniz.

Browser üzerinden Instagram'a giriş yaparsanız, profil ayarlarından da hesabınızı askıya almanız mümkün.

1621382319351.png

Son düzenleme:

Bu haberdeki görseli profil fotoğrafınız yaparsanız 1-2 saniye içinde hesabınızı kalıcı şekilde kapatabilirsiniz.

Browser üzerinden Instagram'a giriş yaparsanız, profil ayarlarından da hesabınızı askıya almanız mümkün.

Hocam bu bug tarzı bir şeydi ama düzeltildi artık olmuyor. Chrome Instagram'da ayarlarda sil seçeneği mevcut olması lazım.

Hocam bu bug tarzı bir şeydi ama düzeltildi artık olmuyor. Chrome Instagram'da ayarlarda sil seçeneği mevcut olması lazım.
İşe yaramazsa diye diğer yöntemi de koydum zaten. Kullanmadığım bir hesap vardı onun üzerinde deneyeyim bakalım. (Gece gece korktum, denemekten vazgeçtim.)

Hocam korkunç fotoğrafmış be. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı