Instagram hesabım haftalardır kapanıp duruyor

urthulein

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Beykoz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Haftalardır Instagram hesabım kapatılıyor ve tekrar açmak zorunda kalıyorum. Hemen ardından Facebook'tan bir hata sonucu hesabımın kapatıldığına dair e-mail alıyorum. Artık her gün hesabımı tekrar tekrar açmaktan bıktım! Facebook yetkililerine de bir türlü ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım? Yardım edin.

Screenshot_20220816-121045_Instagram.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220820-004721_Gmail.jpg
    Screenshot_20220820-004721_Gmail.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hesabınız donmuyor hesabınızı gizli hesap bakma vb yerlere girdiyseniz şifre Gmail ve telefon numarasını değiştirin. Veya 1'den fazla hesap açmaktan da kaynaklı olabilir.

Hocam profil fotoğrafınızı kaldırın ilk öncelikle, gönderileriniz varsa silin veya arşive ekleyin, öne çıkanları da aynı şekilde silin daha sonra instagram da yaşınızı büyütün, 1 - 2 hafta story paylaşmayın, sorun hala devam ediyorsa hesabınızı dondurun ve 2 hafta sonra tekrar açın.

Öncelikle hesabınız donmuyor hesabınızı gizli hesap bakma vb yerlere girdiyseniz şifre Gmail ve telefon numarasını değiştirin. Veya 1'den fazla hesap açmaktan da kaynaklı olabilir.

Teşekkür ederim.

Hocam profil fotoğrafınızı kaldırın ilk öncelikle, gönderileriniz varsa silin veya arşive ekleyin, öne çıkanları da aynı şekilde silin daha sonra Instagram da yaşınızı büyütün, 1 - 2 hafta story paylaşmayın, sorun hala devam ediyorsa hesabınızı dondurun ve 2 hafta sonra tekrar açın.

Hocam anlattığınız çok uzun bir yöntem kesin işe yarar mı? Ve nereden edindiniz bu bilgiyi siz de mi yaşadınız aynı durumu?

Yeni konular

Geri
Yukarı