Instagram hesabıma giremiyorum

Tolga29106

Centipat
Bugün en son sabah girmiştim. Akşam üzeri bir Instagram'a gireyim dedim bana bulmaca gibi bir şey verdi çözdüm telefonuma doğrulama kodu girdim ve şöyle bir uyarı çıktı:
Bilgilerini verdiğin için teşekkürler.
Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz taktirde yaklaşık 24 saat içinde yardım merkezi'nde bir değerlendirme talep edebileceksin.
Bitti diyorum hesaptan çıkış yapıldı diyor. İtiraz formuda dolduramıyorum hesabına girmen lazım diyor senin yaptığından emin olmamız lazım diyor. Zaten hesaba girebilsem itiraz etmeceğim. Ne yapacağım bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Merhaba kardeş hesabın kapatılmış aynısı bana da oldu geçen gün bu formu doldur senin epostana kod gelecek zaten oradaki denileni yaparsan kısa sürede hemen açarlar hesabını itiraz formu bu işte.
.
Merhaba aynısı bana da oldu. 24 saat geçti hala açılmadı instagramım. Yardımcı olabilirmisiniz?formu dolduramıyorum çünkü o hesabımın mailine giriş yapamıyorum.

Merhaba aynısı bana da oldu. 24 saat geçti hala açılmadı Instagram'ım. Yardımcı olabilir misiniz? Formu dolduramıyorum çünkü o hesabımın mailine giriş yapamıyorum.

Melisa hanım geçmiş olsun hesabınız kapatılmış ben maille iletişime geçtim ona rağmen açtıramadım hesabı ihlalden dolayı. Ve Instagram'da ise bir sorun olduğu için mail hesabın mailini kabul etmiyor. Ben yeni hesap açtım mecburen.

Fakat ben hesabı ihlal etmedim. Durduk yere böyle bir durum oldu. Instagram'la nasıl iletişime geçerim. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ayrıca.

Mesajınızı şimdi gördüm benim iletişime geçtiğim mail adresini size bırakayım durumu İngilizce olarak belirtin. Bana yardımcı olmadılar ama umarım size yardımcı olurlar.
[email protected]

Yazdım fakat geri gelirmi bilmiyorum. Mail hesabıma ulaştım. Hala geri dönmediler. Resmimi attım bir kod geldi fakat hala dönüş yapmadılar. 4 gün oldu.teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Merhaba
Öncelikle merhaba melisa hanım kullanmış olduğunuz başka bir mail hesabınız mevcut mu acaba?
Ulaşmadığım instagrama bağlı mail hesabıma ulaştım. Kod gönderdiler kodla birlikte resmimi attım fakat hala yanıt gelmedi. Teşekkürler cevap verdiğiniz için.

Yazdım fakat geri gelir mi bilmiyorum. Mail hesabıma ulaştım. Hala geri dönmediler. Resmimi attım bir kod geldi fakat hala dönüş yapmadılar. 4 gün oldu. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.
Merhaba.

Ulaşmadığım Instagram'a bağlı mail hesabıma ulaştım. Kod gönderdiler kodla birlikte resmimi attım fakat hala yanıt gelmedi. Teşekkürler cevap verdiğiniz için.

O resimi bende yollamıştım melisa hanım. A4 kağıdına yüzünüz gözükecek şekilde kodu yazıp göndermenizi istiyorlar. Bende geri dönüş alamadığım için daha doğrusu olumsuz görüş aldığım için yeni hesap açmak durumunda kaldım. Tekrardan geçmiş olsun.

Geri
Yukarı