Instagram hesabıma giremiyorum

Tolga29106

Centipat
Bugün en son sabah girmiştim. Akşam üzeri bir Instagram'a gireyim dedim bana bulmaca gibi bir şey verdi çözdüm telefonuma doğrulama kodu girdim ve şöyle bir uyarı çıktı:
Bilgilerini verdiğin için teşekkürler.
Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz taktirde yaklaşık 24 saat içinde yardım merkezi'nde bir değerlendirme talep edebileceksin.
Bitti diyorum hesaptan çıkış yapıldı diyor. İtiraz formuda dolduramıyorum hesabına girmen lazım diyor senin yaptığından emin olmamız lazım diyor. Zaten hesaba girebilsem itiraz etmeceğim. Ne yapacağım bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Bugün en son sabah girmiştim. Akşam üzeri bir Instagram'a gireyim dedim bana bulmaca gibi bir şey verdi çözdüm telefonuma doğrulama kodu girdim ve şöyle bir uyarı çıktı:
Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz taktirde yaklaşık 24 saat içinde yardım merkezi'nde bir değerlendirme talep edebileceksin.
Bitti diyorum hesaptan çıkış yapıldı diyor. İtiraz formuda dolduramıyorum hesabına girmen lazım diyor senin yaptığından emin olmamız lazım diyor. Zaten hesaba girebilsem itiraz etmeceğim. Ne yapacağım bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
bende de öyle oldu bundan sonra ki adım ne ? ve açabildin mi ?

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ben bu formu doldurup gönder dediğimde "bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram'a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla" diyor. Ama zaten sorunda ben Instagram'a giriş yapamıyorum 😞

Şey ama bende onu doldurunca kod veriyor bununla fotoğrafını çek yüzün görünür şekilde at diyor.

Aynı şey bende de oldu. Hiçbir şey yapmadığım halde 8 yıllık hesabım kapatıldı. Bugün gönderdikleri kod ile adımı soyadımı ve kullanıcı adımı yazarak fotoğraf attım. Ama hiçbir cevap yok. Bir sürü önemli bilgilerim ve fotoğraflarım boş yere hiç oldu. Yazık ya hala anlayamıyorum.

Arkadaşlar aynı durum bu sabah bende de yaşandı ne yapacağımı bilmiyorum hesabima tekrar nasıl erişebilirim? 24 aaat beklemeli miyim yoksa onalra ulaşabileceğim bir yer var mi?

Instagram hesabındaki eposta seninse eğer işin çok daha kolay olur ve dediğim gibi bu verdiğim forma bilgilerini gir sonra gönder de ve bekle birkaç dakika sonra epostana bak epostada kod yazar kodu en üste bir altına adını soyadını diğer bir alt kısma kullanıcı adını yaz bir kağıda sonra eposta kısmının en altında yanıtla kısmı var oraya tıkla görseli telefonundan bul ve gönder 1 2 gün içerisinde hesabına mesaj gelir hatamızdan dolayı özür dileriz diye bir mesaj alacaksın.
Instagram hesabındaki eposta seninse eğer işin çok daha kolay olur ve dediğim gibi bu verdiğim forma bilgilerini gir sonra gönder de ve bekle birkaç dakika sonra epostana bak epostada kod yazar kodu en üste bir altına adını soyadını diğer bir alt kısma kullanıcı adını yaz bir kağıda sonra eposta kısmının en altında yanıtla kısmı var oraya tıkla görseli telefonundan bul ve gönder 1 2 gün içerisinde hesabına mesaj gelir hatamızdan dolayı özür dileriz diye bir mesaj alacaksın.
e posta beniim üzerime evet ama yardım şeyine girdiğimde kullanıcı adımı yazıyorum kapatılan hesabım için geçerli bir kullanıcı ismi yazın diyor

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ben bu formu doldurup gönder dediğimde "bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram'a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla" diyor. Ama zaten sorunda ben Instagram'a giriş yapamıyorum 😞
Bendede böyle oluyor. Çözülmesi için ne yapmam gerekiyor , lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba, bana da aynısı oldu. Dün akşam saat 11 civarlarında, sen açabildin mi hesabını?

Merhaba kardeş hesabın kapatılmış aynısı bana da oldu geçen gün bu formu doldur senin epostana kod gelecek zaten oradaki denileni yaparsan kısa sürede hemen açarlar hesabını itiraz formu bu işte.
.
Ben e posta adresimi bilmiyorum girdim teste ama e posta dan dolayı olmuyo ne yapabilirim
Merhaba kardeş hesabın kapatılmış aynısı bana da oldu geçen gün bu formu doldur senin epostana kod gelecek zaten oradaki denileni yaparsan kısa sürede hemen açarlar hesabını itiraz formu bu işte.
.
itiraz formunu yaptım ama e postamı bilmiyorum Instagram'da ki profilde resmim gözüküyo ama takipçiler ve biyografim yok
.
Formu doldurdum ama e posta mı bilmiyorum unuttum nasıl kurtarıcam 2 oldu yazıyorum cevap alamıyorum sizden.
.

Formu doldurdum ama e posta mı bilmiyorum unuttum nasıl kurtarıcam 2 oldu yazıyorum cevap alamıyorum sizden.

Merhaba aynı problemde de var. Verdiğiniz formu doldurduğumda COVID 19 nedeniyle çalışma arkadaşlarımızın sayısı az bu yüzden değerlendiremiyoruz uyarsı veriyor. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

.
.
Merhaba formu doldururken covid 19 dan dolayı çalışan sayısı az olduğundan formu değerlendiremiyorlarmış uyarısı alıyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

Geri
Yukarı