Instagram hesabımdan Bitcoin reklamı yapıldı

Telefondaki ESET bir işe yaramıyor hatta şöyle söyleyeyim telefondaki antivirüslerin %90'ı bir işe yaramıyor gerçek bir taratma yapmak istersen telefonu bilgisayara takarsın öyle taratırsın. Trojandan kurtulmanın en kolay ve garanti yolu reset atmaktır, yoksa ruhi çenet gibi 3 kere kanalını çaldırır durursun.

PC'ye direkt format at diyen birisiniz. Şimdi de kendinizi kurtarmak için sadece telefonu söylüyorsunuz. Antivirüs virüs temizlemek amacıyla binlerce testten geçirilerek üretilir. Lütfen sadece format önerisi yapıp da adamı yedekleme vs işleriyle uğraştırmayın.

Şifrem çalınmış olsa çalan kişinin Instagram şifremi değiştirmesi gerekmez miydi ya da neden yapmadı ona takıldım ben.

Şifreni değiştirmemiş ancak değiştirmez diye bir zorunluluk yok. Eğer önce siz yenilemeseniz ve o yenilerse daha kötü olur.

PC'ye direkt format at diyen birisiniz. Şimdi de kendinizi kurtarmak için sadece telefonu söylüyorsunuz. Antivirüs virüs temizlemek amacıyla binlerce testten geçirilerek üretilir. Lütfen sadece format önerisi yapıp da adamı yedekleme vs işleriyle uğraştırmayın.

Trojan gibi bir virüsü antivirüs ile tamamen temizleyeceği sanman komik. Kurtarmak için bir şey söylediğim yok telefonun reset atılmasını, PC'nin format atılmasını söyledim.

Trojan gibi bir virüsü antivirüs ile tamamen temizleyeceği sanman komik. Kurtarmak için bir şey söylediğim yok telefonun reset atılmasını, PC'nin format atılmasını söyledim.

Kardeş anlamıyor musun? PC'ye formata gerek yok telefonda da antivirüsler iyi denebilir. PC'ye formattan önce antivirüs taraması yapılmalı boş boş format önerip durma.

Antivirüsler zaten yarım yamalak temizliyor değil mi trojanlar? Boşa yapıldılar zaten, herkes format atsın diye AV'ler var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı