Instagram için takip bırakma uygulaması tavsiyesi

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar. İş yerimiz için bir hesabımız var. Sahte takipçi kasma yoluna gitmiyorum, kendim uğraşıyorum. Fakat kullanışlı bir takip bırakma uygulamasına ihtiyacım var. Ya da takip etmeyenleri de görsem olur sadece ben kendimde bırakabilirim. Bilgisayar veya telefon da olur, telefonum Android onu söylemeliyim. iOS telefonum maalesef yok. Önerileriniz vs varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. İş yerimiz için bir hesabımız var. Sahte takipçi kasma yoluna gitmiyorum, kendim uğraşıyorum. Fakat kullanışlı bir takip bırakma uygulamasına ihtiyacım var. Ya da takip etmeyenleri de görsem olur sadece ben kendimde bırakabilirim. Bilgisayar veya telefon da olur, telefonum Android onu söylemeliyim. iOS telefonum maalesef yok. Önerileriniz vs varsa sevinirim.
Aeroİnstagram'da profilde yazıyor sizi takip edip etmedği.

Hocam bu programlar size kullanıcı sözleşmesi sunsa da güvenilir değildirler. Eğer tek seferlik kullanacaksanız, kullanım sonrası sifre değişimi yapın.
Öncesinde de öyle yapıyordum işlem sonrası hemen şifre değiştiriyordum hocam.

Bu tarz uygulamaların hiçbiri güvenli değil. En popüleri sanırım AeroInstagram.
Anladım hocam teşekkür ederim başka yoksa önerdiğiniz bu uygulamaya bakayım.

Bu arada takip bırakma uygulamasında takipçileri tek seferde çıkarmayın, ara ara dinlenerek çıkarın. Çünkü Instagram'da çok hızlı eylem yaptığınızda eylem engeli veriyor.

Bu arada takip bırakma uygulamasında takipçileri tek seferde çıkarmayın, ara ara dinlenerek çıkarın. Çünkü Instagram'da çok hızlı eylem yaptığınızda eylem engeli veriyor.
Evet hocam onu biliyorum teşekkür ederim.

Hocam Androidde gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-11-10-04-01-073_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-05-11-10-04-01-073_com.instagram.android.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı