Instagram için TikTok silinmeli mi?

Şahsen ben bırakıyorum. Mizah+Tarih şeklinde akılda kalıcı öğretilebiliyor.
Fazla sağlıklı bir yöntem değil. En fazla temel bilgi yayarsın. Ama bu öğrenen için sağlıklı olmaz. Başkalarının verdiği bilgiyi yine başkalarının hazırladığı videolar ile öğrenmiş olur. Ve hazır şeylere alışır.
Bir şey öğrenilmek isteniyorsa kaynakları karşılaştırmak ve buna göre bir sonuca varmak daha iyi olur.

Bana göre; İnstagram daha iyi platform çünkü karşında gerçekten de bir insan bulunuyor fakat Tiktok platformunda içerik üreticileride bot kitleside bot hesaplar oluyor, zaten bir video atıldığında kolayca etkileşim toplanabiliyor ve kitle arttırılabiliyor bu içerik üreticiliği değil Tiktok'un kitlesinden daha çok İnstagram'i tercih ederim, Tiktok platformunda 1965 yılında gaz istasyonu ve 1945 yılında gaz istasyonu görünce Youtube platformunda bulunan videolardan öğrendiği iki bilgiyle yorumlara "çOk iNcİEydi aNcA bUnU tArİhCİLER bİlİR nOrMaL İnSaNlaR bİlmEZ" diyen kitledense İnstagram'i tercih ederim.

Bana göre; İnstagram daha iyi platform çünkü karşında gerçekten de bir insan bulunuyor fakat Tiktok platformunda içerik üreticileride bot kitleside bot hesaplar oluyor, zaten bir video atıldığında kolayca etkileşim toplanabiliyor ve kitle arttırılabiliyor bu içerik üreticiliği değil Tiktok'un kitlesinden daha çok İnstagram'i tercih ederim, Tiktok platformunda 1965 yılında gaz istasyonu ve 1945 yılında gaz istasyonu görünce Youtube platformunda bulunan videolardan öğrendiği iki bilgiyle yorumlara "çOk iNcİEydi aNcA bUnU tArİhCİLER bİlİR nOrMaL İnSaNlaR bİlmEZ" diyen kitledense İnstagram'i tercih ederim.
Alttaki video sanırım benim için 😀 Tamam başlıyorum.

Alttaki video sanırım benim için 😀 Tamam başlıyorum.
Bunu üzerinize alınmayın fakat Capcut uygulamasında İki tane resim koyup bir de efekt koyan ve buna edit diyen insanlar var, kendilerine de "eDitÖr" diyorlar daha video formatlarını öğrenmemişler kendilerine eDitÖr diyorlar sizin böyle olmadığınızdan eminim ama böyle iseniz lütfen böyle olmayın.

Geri
Yukarı