Instagram istemsiz takip ediliyor

HistoricalX1

Hectopat
Herkese selam.
Insagramı aktif olarak uzun bir suredir kullanıyorum ama 9-10 aydır belli aralıklara takip etmediğim bot takipçi kasan hesapları bir anda hesabım otomatik olarak takibe alıyor. Daha az önce 4 tane bot hesaptan çıktım. Şimdi dusunuyorum hiçbir zaman saçma'''''hesabıma kim baktı vs gibi''''' uygulamalar indirmedim, aynı zamanda hatırladıgim kadariyla telefonuma APK uygulamada yüklemedim. Sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. Teşekkürler.

Herkese selam.
Insagramı aktif olarak uzun bir suredir kullanıyorum ama 9-10 aydır belli aralıklara takip etmediğim bot takipçi kasan hesapları bir anda hesabım otomatik olarak takibe alıyor. Daha az önce 4 tane bot hesaptan çıktım. Şimdi dusunuyorum hiçbir zaman saçma"hesabıma kim baktı vs gibi" uygulamalar indirmedim, aynı zamanda hatırladıgim kadariyla telefonuma APK uygulamada yüklemedim. Sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. Teşekkürler.

Herhangi bir siteden hesabınıza bot bastıysanız havuz sistemi olmuştur.

Herkese selam.
Insagramı aktif olarak uzun bir suredir kullanıyorum ama 9-10 aydır belli aralıklara takip etmediğim bot takipçi kasan hesapları bir anda hesabım otomatik olarak takibe alıyor. Daha az önce 4 tane bot hesaptan çıktım. Şimdi dusunuyorum hiçbir zaman saçma"hesabıma kim baktı vs gibi" uygulamalar indirmedim, aynı zamanda hatırladıgim kadariyla telefonuma APK uygulamada yüklemedim. Sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir. Teşekkürler.

Veya herhangi bir sayfaya kullanıcı adı şifre verdiyseniz.

Takip ettiğin hesaplar satılıyor olabilir. Benim de başıma birkaç defa geldi.
Tesekkkurler,
Cok bir takipcim yok 391 kisi takip ediyorum çogu da eş-dost-arkadas vs bu kadar cok olmasi suphelendirdi acikcasi 1-2 tane neyse ama toplam 15-20 tane yakalamisimdir 9-10 aydir

Herhangi bir siteden hesabınıza bot bastıysanız havuz sistemi olmuştur.

Veya herhangi bir sayfaya kullanıcı adı şifre verdiyseniz.
Tesekkurler,
Yok hayır dediginiz 2 ihtimali de asla yapmadım. Yapmam da

Herkese selam.

Hocam Instagram bedava takipçi sitelerine hesabınızı verdiyseniz havuz sistemi ile çalışıyor oralar şifrenizi değiştirin sağlam bir şey yapın artı olarak çift doğrulama ekleyin.

Son 3 aydır bende aynı sorunu yaşıyorum. Mesela 145-145 takip ve takip edilen denge de tutuyorum. Dün 149-149 idi sabah uyandığımda 144 düşmüş. Instagram sağolsun sürekli geliştirme ve güncelleme yaptığı için algoritma kafayı yedi. (Bot veya takipçi) arttırma gibi şeyler kullanmadım veya sitelere şifre falan girmedim.

Son 3 aydır bende aynı sorunu yaşıyorum. Mesela 145-145 takip ve takip edilen denge de tutuyorum. Dün 149-149 idi sabah uyandığımda 144 düşmüş. Instagram sağolsun sürekli geliştirme ve güncelleme yaptığı için algoritma kafayı yedi. (Bot veya takipçi) arttırma gibi şeyler kullanmadım veya sitelere şifre falan girmedim.
Hocam bende aynı şekilde, cidden çok enteresan. Dediginiz gibi ne bot arttirma ne de sitelere şifre vs hicbirini bende yapmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı