Instagram konuşmasından dava yenir mi?

Bir halt yapamaz konuşuyor işte. Şikayette bulunsa bile verirsin ifadeni, kovuşturmayı alır geçersin. Böyle dağ gibi dosya var, 2 hafta önce Çağlayan Adliyesi'ndeydim kıyamet gibiydi ortalık. Küfür, tehdit yoksa yalnızca "spor yap zayıfla" lafını sağlığı için söyledim dersin bitti.
Haberi yokmuş beyfendinin hesabına 5er bin dolarlar gelince bak bak alındı bir de söyleyince :)
Buraya bile eksik atmışsınız mesajları, sildiğiniz yorum neydi?
Sildiğim bir yorum olsa niye saklıyayım dostum?
Sadece isim görünüyordu yayıncıların onu sakladım,
Hakaret etmedim ''hakaret ettin diyor'' gözleri görmüyor sanırım.
Twitch'i iyi hortumlamışsın tosuncuklar bitmiyor demiştim bu sözümden çekiniyorum sadece malum bir tane ünlü tosuncuk var ona benzetip iftira attı diye bir şey uydurabilir.

Haberi yokmuş beyfendinin hesabına 5er bin dolarlar gelince bak bak alındı bir de söyleyince :)

Sildiğim bir yorum olsa niye saklıyayım dostum?
Sadece isim görünüyordu yayıncıların onu sakladım,
Hakaret etmedim ''hakaret ettin diyor'' gözleri görmüyor sanırım.
Twitch'i iyi hortumlamışsın tosuncuklar bitmiyor demiştim bu sözümden çekiniyorum sadece malum bir tane ünlü tosuncuk var ona benzetip iftira attı diye bir şey uydurabilir.
Hakaret etmemişsin ama ağır bir iftira atmışsın. Ben hem suçlu hem güçlü durumuna düşmemek için dava açmazdım açıkçası ama dava açılabilecek bir konu olduğundan hakkıdır.

Bu kadar uğraşacağını sanmıyorum, zaten yorumunu davaya yolladım demiş, davaya yollamak ne demek :) Savcılığa gidip hakkında suç duyurusunda bulunması lazım, savcı soruşturma açar en kötü, sen de gider ifade verirsin, kötü niyetim yoktu vs. dersin, savcı da ondan özür dilemeni ister, uzlaştırır kapanır gider. Ancak dediğim gibi bu kadar uğraşacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı