Instagram kullanıcı adını yeni hesabına alamama

WOARZY

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni Instagram hesabı açtım eskisini kapatmak istiyorum Instagram kullanıcı adımı değiştiriyorum yeni hesabıma almak için ama yeni hesabıma alamıyorum. Bunun çözümü nedir?

Merhabalar yeni Instagram hesabı açtım eskisini kapatmak istiyorum Instagram kullanıcı adımı değiştiriyorum yeni hesabıma almak için ama yeni hesabıma alamıyorum. Bunun çözümü nedir?

2 hafta kadar bekletiyor yeni kullanıcı adını kullanabilmek için. Kullanıcı adı değiştirirken de söylüyor orada eski kullanıcı adınızın yeniden kullanılabilir olması için 2 hafta beklemelisiniz diye.

2 hafta kadar bekletiyor yeni kullanıcı adını kullanabilmek için. Kullanıcı adı değiştirirken de söylüyor orada eski kullanıcı adınızın yeniden kullanılabilir olması için 2 hafta beklemelisiniz diye.
X hesabındaki Y kullanıcı adınızı Z'ye değiştirirseniz, Y kullanıcı adı 14 günlüğüne askıya alınır.
Bu yazıyı farkettim ama pek takmadım çok saçma bir sistem gibi geldi boş olduğu gibi alınması gerek yani herneyse siz yaptınız mı veya denediniz mi peki 14gün sonra alabildiniz mi?

Dosya Ekleri

• x.PNG
    x.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 35
Bu yazıyı fark ettim ama pek takmadım çok saçma bir sistem gibi geldi boş olduğu gibi alınması gerek yani her neyse siz yaptınız mı veya denediniz mi peki 14gün sonra alabildiniz mi?

İsmini kapmazlarsa alabilirsin.

Geri
Yukarı