Instagram kullanıcı aramasında çıkmıyorum

NazErdem

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller dilerim. Instagram'da kullanıcı arama kısmında arkadaşlarım ya da arama yapan biri 'kullanıcı adımı noktasına kadar hatasız yazmasına rağmen arama kısmında çıkmamaktayım. Bu durum uzun zamandır bu şekilde devam etmektedir. Instagram yardım merkezinde hesap kısıtlaması ya da uygunsuz içerik kısımlarında hiçbir şekilde kısıtlama veya uyarı bu zamana kadar almadım. Konu ile alakalı yardımcı olabilecek var ise çok sevinirim.

Not: Hesabım sadece her şeyi yazmasına rağmen önce Enter'a basıp ardından hesaplar bölümüne girince çıkmaktadır. Normalde hesabın ismini kusursuzca doğru yazınca direkt ana bölümde çıkması lazım. Umarım derdimi anlatabilmişimdir, teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnstagram desteğe yazarsanız ilgilenebilirler.
Çok teşekkür ederim değerli cevabınız için. Siz söyledikten sonra mobil uygulama üzerinden destek ekibine 'Türkçe' şekilde ve ekran görüntüsü ile iletişime geçtim. Ancak geri dönüş ne zaman olur acaba? Herhangi bir bilginiz var mı konu ile alakalı?

Çok teşekkür ederim değerli cevabınız için. Siz söyledikten sonra mobil uygulama üzerinden destek ekibine 'Türkçe' şekilde ve ekran görüntüsü ile iletişime geçtim. Ancak geri dönüş ne zaman olur acaba? Herhangi bir bilginiz var mı konu ile alakalı?
1 gün bulur. Genel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı