Instagram mı çöktü?

Milyar dolar değerindeki şirketlerin hâlâ böyle sorunlarla karşılaşması komik gerçekten.
Neyse ki Instagram kullanmıyorum da beni etkilemiyor. 😂😂

Açıkçası benim çevremin var.
Onu kastetmedim. Bana mesai saatimin o kadarında aktif olarak çalışıyorum falan diyen birini bekledim. Daha doğrusu olmayacağını biliyorum. Evet, hastalık kötü. Ama ona bakan kişi bile, hatta o hasta kişi bile o oranda acısını çekmiyor. Çünkü ikisi de öyle ya da böyle uyuyor.

Global firmaların sitelerinin/uygulamalarının yılda birkaç kere nispeten kısa süreli çökmeleri gayet normal.

Onu kastetmedim. Bana mesai saatimin o kadarında aktif olarak çalışıyorum falan diyen birini bekledim. Daha doğrusu olmayacağını biliyorum. Evet, hastalık kötü. Ama ona bakan kişi bile, hatta o hasta kişi bile o oranda acısını çekmiyor. Çünkü ikisi de öyle ya da böyle uyuyor.

Global firmaların sitelerinin/uygulamalarının yılda birkaç kere nispeten kısa süreli çökmeleri gayet normal.
Ayıp ama ya hocam.Kızla konuşuyordum tam gitti şaka gibi.

Sizin düşünceniz saygı duyarım. İnsanın başına hastalık gelmedikçe bilemez derdi rahmetli dedem. Bilemeyiz uyuyup uyumadıklarını. İşin içine girince durumlarını tahmin edebilir hale geldim. Çökmesine lafım yok ancak yayın için kötü olduğunu ve üzüldüğümü belirttim. İyi geceler dilerim. Saygılar.

@Nyks Athena Olaya iyice girecekseniz şunu söyleyeyim. Cevap verme şansınız da yok. Çünkü verilebilecek bir cebap yok. Tedavisi olmayan bir hastalık için bağış toplanıyor. Tedavi yöntemleri ile 3 ay yerine 5 yıl sürünüyor çocuklar. Çözümü yok. En fazla ilerlemeyi durduran deneme ilaçlarına giden milyonlar var sadece.

@Nyks Athena Olaya iyice girecekseniz şunu söyleyeyim. Cevap verme şansınız da yok. Çünkü verilebilecek bir cebap yok. Tedavisi olmayan bir hastalık için bağış toplanıyor. Tedavi yöntemleri ile 3 ay yerine 5 yıl sürünüyor çocuklar. Çözümü yok. En fazla ilerlemeyi durduran deneme ilaçlarına giden milyonlar var sadece.
Çok bilgilisiniz maşallah. Ne kadar sürede bu kanıya vardınız merak ediyorum. Sizinle bu konuyu tartışmak isterdim ancak platform uygun değil. İyi günler.

Geri
Yukarı