Instagram mı daha çok internet kullanır TikTok mu?

İzlediğin içeriklerin uzunluğuna ve görsel kalitesine göre değişir.

Instagram'da veri tasarrufu modu vardı, askerdeyken paketim hızlı bitmesin diye bunu açardım.
Tiktok'da aynı özellik var mı bilemeyeceğim.

Aylık sınırsız paketler var uygulamalar için böyle MB hesabı yapmak yerine öyle bir şey alsanız daha iyi 7 günlük sınırsız TikTok vodefonede 45 TL ya da Facebook Twitter Instagram için olan pakette 45 TL öylesi daha mantıklı bence. Eğer çok kullanıyorsanız*

Başlıkta belirttiğim gibi köydeyim. Hangisi daha çok internet yer?

Instagram daha çok yiyor ve köydeyseniz internetinizi isterseniz 3G yapin daha az veri gider ben öyle yapiyorum.

Instagram daha çok yiyor ve köydeyseniz internetinizi isterseniz 3G yapin daha az veri gider ben öyle yapiyorum.

3G yaparsam videolar takılır 🥲

Aylık sınırsız paketler var uygulamalar için böyle MB hesabı yapmak yerine öyle bir şey alsanız daha iyi 7 günlük sınırsız TikTok vodefonede 45 TL ya da Facebook Twitter Instagram için olan pakette 45 TL öylesi daha mantıklı bence. Eğer çok kullanıyorsanız*

İnternetim emniyet genel müdürlüğü 20GB tarifesi uygun fiyatlı olduğu için değiştirmeyi düşünmüyorum bir de zaten evde sınırsız internet var ben köy için soruyorum.

Benim telefonda TikTok saniyede 200-300 MB.

TikTok Lite nasıl olur?
Bir de o kadar yediğinden emin misiniz internette saatte 1GB yazıyor.

3G yaparsam videolar takılır 🥲

İnternetim emniyet genel müdürlüğü 20GB tarifesi uygun fiyatlı olduğu için değiştirmeyi düşünmüyorum bir de zaten evde sınırsız internet var ben köy için soruyorum.

TikTok Lite nasıl olur?
Bir de o kadar yediğinden emin misiniz internette saatte 1GB yazıyor.

Hocam 20 GB internet size 1 ay günde 2 saat kullanım ile rahat yeter.

İzlediğin içeriklerin uzunluğuna ve görsel kalitesine göre değişir.

Instagram'da veri tasarrufu modu vardı, askerdeyken paketim hızlı bitmesin diye bunu açardım.
TikTok'da aynı özellik var mı bilemeyeceğim?

TikTok'da veri koruyucusu diye bir şey var.

Geri
Yukarı