Instagram mizah sayfası için neler yapılmalı?

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlarım. Instagram'da bir mizah sayfası yapmak istiyorum. Her gün bulduğum veya kendim yaptığım bir mizahı post yapacağım. Hikayede koyarım ara ara. Sizin tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlarım. İnstada bir mizah sayfası yapmak istiyorum. Her gün bulduğum veya kendim yaptığım bir mizahı post yapacağım. Hikayede koyarım ara ara. Sizin tavsiyeniz var mı?

Mizah sayfasında mizahtan başka ne yapabilirsin ki? Ama önerim içerikleri kendin yapman yönünde.

15-20 gönderi attıktan sonra reklam vermeyi unutmayın hocam, aksi taktirde büyümeniz imkansız olacaktır. Özgün bir şeyler yaparsanız, o verdiğiniz reklamlardan daha iyi takipçi çekebilirsiniz.

15-20 gönderi attıktan sonra reklam vermeyi unutmayın hocam, aksi taktirde büyümeniz imkansız olacaktır. Özgün bir şeyler yaparsanız, o verdiğiniz reklamlardan daha iyi takipçi çekebilirsiniz.
Nasıl reklam?
Buarada ad bulamadım siz ne önerirsiniz?
Hocam insanlardan alacağınız zaman Cr verdiğinize emin olun. Yoksa iç savaş çıkabiliyor 😅
Cr nedir hocam hiç bilmiyorum :d .

Hocam Cr veya VIA bir kişiden post alıyorsanız “Cr: @müqeditler” gibi yazmanız lazım yoksa direk post çalmış olursunuz (bu arada o @ ile başlayan kısma postu aldığınız hesabı koyun).

Ok, Reddit'ten falan alırsam örneğin rburdurland diye bunu belirtmeliyim değil mi?

Geri
Yukarı