Whatsapp'ta profil fotoğrafım kaldırılmış gözüküyor

akira91

Femtopat
Daha fazla  
Whatsapp'ta ben hiç değiştirmediğim halde aylardır kullandığım profil fotom kaldırılmıştı. Ama başkasında hala görünüyor. Bende görünmüyor. Hiç dokunmamıştım profil fotoğrafıma endişelenmeli miyim?

Whatsapp'ta ben hiç değiştirmediğim halde aylardır kullandığım profil fotom kaldırılmıştı. Ama başkasında hala görünüyor. Bende görünmüyor. Hiç dokunmamıştım profil fotoğrafıma endişelenmeli miyim?
WhatsApp'ın herhangi değiştirilmiş bir versiyonunu kullanıyor muydunuz? (WhatsApp Aero/Plus gibi)

WhatsApp'ta ben hiç değiştirmediğim halde aylardır kullandığım profil fotom kaldırılmıştı. Ama başkasında hala görünüyor. Bende görünmüyor. Hiç dokunmamıştım profil fotoğrafıma endişelenmeli miyim?

Başkasında görünüyorsa WhatsApp'ın öyle boş hatalı verileri almaktan yer kalmamaış herhalde :D

Hayır hiç güncelleme de yapmadim

Sjdyuejwsyus
Bir şey olduğunu sanmıyorum. Arkadaşın da dediği gibi, basit bir hata olabilir. Yeni bir versiyonu varsa, güncelleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ya da mesajlarınızı yedekledikten sonra uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Bilgisayarınız varsa, web tarayıcınızdan girip bu sorunun orada da olup olmadığını kontrol edebilirsiniz aynı şekilde.

Bir şey olduğunu sanmıyorum. Arkadaşın da dediği gibi, basit bir hata olabilir. Yeni bir versiyonu varsa, güncelleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ya da mesajlarınızı yedekledikten sonra uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Bilgisayarınız varsa, web tarayıcınızdan girip bu sorunun orada da olup olmadığını kontrol edebilirsiniz aynı şekilde.
Teşekkür ederim sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı