Instagram siyah ekran veriyor ve açılmıyor

Levent42

Centipat
Daha fazla  
Telefonumu aldığımdan beri Instagram kullanan birisiyim ve hiç silmemiştim bugün bir şey denemek için sildim ve tekrar yüklediğimde siyah ekran verip açılmamaya başladı. Çoğu şeyi denedim verileri sildim, önbelleği temizledim, defalarca silip yeniden yükledim ama hala aynı değişen bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah ekran verdikten sonra Instagram kendini kapatıyor mu? Yoksa sadece siyah ekranda mı kalıyor?

Siyah ekranda kalıyordu ama paralel space diye bir şey indirdim. Oradan girdiğimde klonlanmış bir Instagram oluşturdu ve o çalıştı oradan şifre yenilemesi için bir kod gönderdim ve şifre yenilendiğinde orijinal Instagram'da çalışmaya başladı. Nasıl oldu anlamadım ama çözdüm.

Siyah ekranda kalıyordu ama paralel space diye bir şey indirdim. Oradan girdiğimde klonlanmış bir Instagram oluşturdu ve o çalıştı oradan şifre yenilemesi için bir kod gönderdim ve şifre yenilendiğinde orijinal Instagram'da çalışmaya başladı. Nasıl oldu anlamadım ama çözdüm.
Siyah ekranda kalma sorununu ben bir kere Webden girerek çözmüştüm. Birde siyah ekrandan sonra kapanma sorunu vardı, telefonu kapatıp açınca çözmüştüm.

Çözdüğünüze sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı