Instagram takipten çıkanları görmenin en güvenilir yolu nedir?

GoofyAhhSkeleton

Centipat
Annemin bir yemek sayfası var tutturdu beni takipten çıkanları görmek istiyorum diye. Google Play Store üzerinden uygulama indirmiş ama onlara güvenemiyorum hesabı çalınır diye. Takipten çıkanları görmenin güvenilir bir yolu yok mu? Teker teker aramayı denedim ama yok olmuyor samanlıkta iğne aramak gibi.

Annemin bir yemek sayfası var tutturdu beni takipten çıkanları görmek istiyorum diye. Google Play Store üzerinden uygulama indirmiş ama onlara güvenemiyorum hesabı çalınır diye. Takipten çıkanları görmenin güvenilir bir yolu yok mu? Teker teker aramayı denedim ama yok olmuyor samanlıkta iğne aramak gibi.

Hocam maalesef ki hiçbiri kullanılmaz. Arayıp bakmak zorundasınız.

Hayır yok, ya o unf uygulamalarından bakacaksınız ki kesinlikle hesabı çalınır.

Instagram'da takipten çıkanları görmenin en güvenilir yolu;

Öncelikle kendi takip ettiklerin listesine gir, örneğin; X kişisi seni takip ediyor mu diye kontrol etmek için o kişinin profiline gir ve takip ettikleri kişilere gir, eğer en üstte kendi kullanıcı adını görürsen seni takip ediyor demektir, eğer en üstte kendi kullanıcı adın yazmıyorsa seni takip etmiyor veya takipten çıkmış demektir. Biraz zahmetli iş herkese tek tek bakmak fakat başka güvenilir bir yolu yok. Tamamen Instagram uygulaması içerisinden yapıyorsun.

Hayır yok, ya o unf uygulamalarından bakacaksınız ki kesinlikle hesabı çalınır.

Hocam daha sonra bot takipçi olarak kullanıyorlar.

AeroInsta ile takip ettiklerinizin altında sizi takip etmiyor ibaresini görebiliyorsunuz ama toplu olarak yapılamıyor.

Yakında AeroInsta da kaldırılacak kullananlarda ban yiyecek büyük ihtimalle ayrıca çok büyük veri sızdırımı olma ihtimali var. Ayrıca AeroInsta daha sonra yükleme ve hesaba girişte sıkıntı çıkartacak haberiniz olsun. Kullanmanızı tavsiye etmem AeroWhatsapp kullanıp da son gelen güncellemeden sonra WhatsApp'ı kullanamayan bir sürü arkadaşım var.

Son düzenleme:
Bilgisayar üzerinden Instagram'a giriş yapın. Profilinize tıklayın. Sayfaya sağ tıklayın, öğeyi denetle seçeneğine tıklayın. Sağ Üstten 'Console' kısmına tıklayıp linkteki kodu kopyalayıp yapıştırın. Start'a tıkladıktan sonra işlemin tamamlanmasını bekleyin. Ondan sonra kim takipten çıkmış ya da çıkmamış görebilirsiniz.

'Açık kaynaklı kod' olduğu için güvenlik tarafında bir sıkıntı olmaz, ben de kullanıyorum aktif olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir uygulama kullanılmamalı bence hepiniz haklısınız ama teker teker bakmak için çok fazla takipçi var. Hesap verilerini indirip takip edenlerle, takip edilenleri excel üzerinde karşılaştırmak en mantıklısı gibi toplu şekilde görmek için. Zahmetli olacak ama güvenli en azından.

Hiçbir uygulama kullanılmamalı bence hepiniz haklısınız ama teker teker bakmak için çok fazla takipçi var. Hesap verilerini indirip takip edenlerle, takip edilenleri Excel üzerinde karşılaştırmak en mantıklısı gibi toplu şekilde görmek için. Zahmetli olacak ama güvenli en azından.

Bencede hocam.

Programlar üstünden bakmak kesinlikle güvenilir değil. Başka bir yöntemi de yok maalesef. Tek tek girip bakacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı