Instagram yorumları

M00D

Picopat
Yer
TEİ TESİSLERİ
Şimdi az önce Instagram'da mesleklerin zor yanlarını gösteren bir post vardı 4/3 doktor, hiç asker yoktu. Ben de karabağ'da şehit olanları hatırlattım ve karşılaştığım tepkilerden biri şu: Askerler bizim vergilerimizle maaş alıyor, tabii onların işi bu. %90 duyar kasıyor diyor. Ben şimdi bunlara ne demeliyim? Birin profilinde düşük üniversite var, sırf yaşım ondan küçük diye cahil muamelesi görüyorum. Biri geldi "ben asker kızıyım, size her şeyi anlatmıyorlar." Ya ne demeliyim ben buna şimdi? Tüm erkekler asker oluyor, Max subaydır. Ona her şeyi söylüyorlar mı, ben ne cevap verim bunlara şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alın teriyle para kazandığın her meslek zordur kardeşim, her şeyden önce ortada emek vardır.

Ha bazı mesleklerde insan canı söz konusudur, kendi canın söz konusudur, stres ve sorumluluk büyüktür, yaptığın hamlenin geri dönüşü olmaz... Bu mesleklerdeki insanlara da saygı duyup iyi davranılırsa onlar yaptıkları zor işler karşısında müteşekkir olacaklardır ve bir nebze rahatlayacaklardır.

Sözüm doktor döven, küfür eden, canını ortaya koyarak vatan için şehit olan askerlere karşı örnekteki gibi söz söyleyen kişilere. Eğitim aileden gelir, aile eğitimini tamamlayamamış primatların sözüne çok kulak asmayın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı