Instagram'a Karanlık Mod Geldi

Instagram'a karanlık mod geldi! Lakin bu özelliği sadece Android 10 güncellemesi alacak cihazlar kullanabilecek.
Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi Cihazlar;

2019’un dördüncü çeyreğinde Android Q güncellemesi alacak Xiaomi Cihazlar:

1 – Xiaomi Mi 9

2 – Redmi K20 Pro

3 – Xiaomi Mi 8

4 – Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition

5 – Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

6 – Xiaomi Mi Mix 2S

7 – Xiaomi Mi Mix 3

8 – Redmi K20

9 – Xiaomi Mi 9 SE

2020 yılının ilk çeyreğinde Android Q güncellemesi alacak telefonlar:

1 – Redmi Note 7

2 – Redmi Note 7 Pro

Son düzenleme:
Ne yaparak?

Keşfet'in güzelmiş. 😂
Root ve Swift Installer. Play Store, Rehber, Twitter, Ayarlar bildirim paneli aklına ne gelirse siyah oluyor.
Screenshot_20190925-144524_Google Play Store.jpg

O görsel GB Insta'dan gibi duruyor.
Hayır orijinal Instagram.

Xiaomi biraz batırmış kendini bence. Gereksiz bir duyuru diyebilirim.

Maşallah maşallah:) Keşfet bölümü baya keşfet yani senin🤣 Ekmeğinde, işinde, gücünde olan insanın sırtı yere gelmez, Allah bereket versin🤣
Aslında bir sürü telefon duyurdu. Samsung'tan tut Nokia'ya kadar. Ben Xiaomi meraklısı olduğum için burda sadece onu paylaştım :D

Aslında bir sürü telefon duyurdu. Samsung'tan tut Nokia'ya kadar. Ben Xiaomi meraklısı olduğum için burda sadece onu paylaştım :D
O zaman buna genel bir Android duyurusu diyebiliriz herhalde ama tuhaf olmuş açıkçası.

Bugün baktığımda Android 9 Pie kullanmama rağmen bana da karanlık mod gelmiş olduğunu fark ettim. Demek ki Pie desteği de geldi, belki önceki sürümlere de gelmiş olabilir.

Telefonum bu arada Samsung Galaxy A8 (2018).

Hayırlı olsun. :)

20191011_070707.jpg

Screenshot_20191011-081455_Instagram.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı