Instagram'da içerik üretmek için kaynak tavsiyesi

Ne yapayım ki haberi kendim mi yaratayım :)

Nasıl yani örnek Game Pass haziran ayı oyunlarını paylaşacağım kaynak olarak illa aldığım yeri neden gösteriyim ki oda başka bir yerden almış oluyor genel de.

Çok teşekkür ederim araştıracağım. 🙏

Kaynak belirtmek zorunda mıyım? Bir de çoğu site veya paylaşım yapan kişi kaynak belirtmiyor.

Ek olarak bazı içeriklerimde kendi araştırma konularımda olacak en az 5 6 kaynaktan bilgi aldığım olacak.
Kaynak belirtmiyorlar fakat şöyle mesela gidip valorant'tan bilgi alırsan problem olmaz ama sen gidip kişisel bir instagram sayfasının yaptığı editi paylaşırsan ve paylaştığın kişi böyle konularda titizse videoyu sildirebilir.

Kaynak belirtmiyorlar fakat şöyle mesela gidip Valorant'tan bilgi alırsan problem olmaz ama sen gidip kişisel bir Instagram sayfasının yaptığı editi paylaşırsan ve paylaştığın kişi böyle konularda titizse videoyu sildirebilir.

Video tabanlı değil de yazılar ve resimler ile bir şeyler paylaşmak istiyorum. Bunları da olduğu gibi kopyalamayacağım zaten fotoğraf App'lerini iyi kullanıyorum. Kendim bir şeyler tasarlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı