Instagram'da kızlar ile tanışmak

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle dalga geçmeyin :D. Bende insanım konuştuğum bir kız olsun isterim. Böyle hemen sevgilim olsun derdim yok. Tanışmak istiyorum sadece. Instagram'dan birilerine yazmayı düşünüyorum. Şimdi dışarıda Cafe de falan bul diyeceksiniz ama utangaç bir insanım. Diyelim utangaç değilim, Türkiye gibi yerde hemen sapık muamelesi görebileceğim için hiç denemek istemiyorum. Sizce mantıklı mı Instagram'dan tanışmak?

Hocam ben de önerilenlere çıkan kızlara istek atıyorum sohbet başlatıyorum. Hatta sevgilim bile oldu. Ancak bir ilişki istiyorsanız aynı şehirden olduğunuza emin olun.

Arkadaşlar öncelikle dalga geçmeyin :D. Bende insanım konuştuğum bir kız olsun isterim. Böyle hemen sevgilim olsun derdim yok. Tanışmak istiyorum sadece. Instagram'dan birilerine yazmayı düşünüyorum. Şimdi dışarıda cafe de falan bul diyeceksiniz ama utangaç bir insanım. Diyelim utangaç değilim, Türkiye gibi yerde hemen sapık muamelesi görebileceğim için hiç denemek istemiyorum. Sizce mantıklı mı Instagram'dan tanışmak?

Reelde çalışmaya çalışsan daha iyi olur. Türk erkekleri önüne gelen her kıza yazdığı için en çirkin kezban Türk kızı bile mesajlara dönmez ya da görüldü atar, yakışıklı ol karizma ol yine de kolay kolay mesajlarına bakmazlar, unut o işi bence Cafe'de ya da başka yerlerde efendi bir şekilde tanışmaya çalış.

Bence değil. Onlardan trilyonlarca fake hesap var. Çevremde bir sürü kişi kız hesabı açıp insanları
Bu erkeklerin kız gibi davranıp karşındakini kandırmasının yaygın olduğunu ilk öğrendiğimde çok şaşırmıştım (kızım). Çok gayimsi bir olay bence.

sadece çok eğlenceli olduğundan yapıyoruz,bi ara 10-15 kişi toplayıp random kişileri trollemiştik

Geri
Yukarı