Kızlar ile konuşacak konular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten kız beni tanıyor aklıma konu gelmediği için yardım almak istedim.
Anladım, ben zaten size özel bahsetmedim düşüncemi. Forumun genelinden bahsettim. Bu tarz konular, epey fazla olunca sıktığından bahsetmek istedim. Teknoloji forumunda açarsan tabii tepki yiyebilirsin, gayet normal. Başka siteler var öneri için. Onlar kullanılmalı. Ayrıca öneri alman da saçma. O anki içinde bulunduğun durumda, zaten bir konu istemsizce çıkıyor. O konularda başka konuları açıyor. Sen buradan tavsiye alırsan, yapmacık bir tavır sergilersin ki bu hiç hoş değil.

Bu konuyu açarak direkt elendin bence. Yapman gereken tek şey kendin olmak, doğal davranmak. Çirkin olsan bile bu karşı tarafın hoşuna gidecek.

Zaten doğal davranacağım ama konu aklıma gelmiyor kızada gidip agalarla ettiğim sohbeti de edemem.

@Irmakovski hocam benden bıktınız biliyorum ama yine yardımınıza ihtiyacım var. Benim eski sınıf arkadaşımla ara ara konuşuyorduk onun kankasından da bir arkadaşım hoşlanıyordu kankası X kişisi, benim arkadaşım y kişisi, benim bahsettiğim kızda a kişisi olsun. Buluşmaya x/y/ben geldim ama a kişisi gelmedi. X kişisi beni a kişisine övmüş sanırım, o gunden beri günaydın ne yapıyorsun falan yazıyor. Ben yazmadan bu benim için imkansız gibi bir şey. Bu hafta boş bir zamanımda buluşacağız ne hakkında konuşmalıyım kızla?

Tatil ve Türkiye'de milli denilen ama milli olmayan eğitim hakkında olabilir. Kızlar bayılır dedikodu yapmaya biraz dedikodu yapın arklarınızla ilgili. Sonra başından geçen komik bir şeyi anlat. Böyle böyle ama kendin ol en önemlisi bu. Ve sakın utanıp yanlış bir şey söyleme.

Tatil ve Türkiye'de milli denilen ama milli olmayan eğitim hakkında olabilir. Kızlar bayılır dedikodu yapmaya biraz dedikodu yapın arklarınızla ilgili. Sonra başından geçen komik bir şeyi anlat. Böyle böyle ama kendin ol en önemlisi bu. Ve sakın utanıp yanlış bir şey söyleme.

Dişi demediğim sürece sorun olmaz herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı