Instagram'da küfür edilen kişi dava açar mı?

GfeXx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, az evvel bir tane adamla Instagram'da küfürleştim adam avukat çıktı ama hesabımda hiçbir telefon numarası kayıtlı değil. Sadece Gmail kayıtlı ve olay olduktan sonra hesabımı kapatmış bulunmaktayım. Şey diyordu Instagram mesajların IP'sinden telefonunu bulacağım falan diyordu. Korkuyorum arkadaşlar yardım edebilir misniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, az evvel bir tane adamla Instagram'da küfürleştim adam avukat çıktı ama hesabımda hiçbir telefon numarası kayıtlı değil. Sadece Gmail kayıtlı ve olay olduktan sonra hesabımı kapatmış bulunmaktayım. Şey diyordu Instagram mesajların IP'sinden telefonunu bulacağım falan diyordu. Korkuyorum arkadaşlar yardım edebilir misniz?

Bence seni keklemiş her avukatım diyen avukat olmuyor.

Arkasında duramayacağınız bir şeye neden kalkışırsınız anlamam. Şu birkaç günlük haberi de bırakayım.

Her şeyimi değiştridim DNS sunucu adresini hesabı kullandıgım telefondan değiştirm bilgisayardan değiştirdim IP adresimi değiştridim bağlandığım modemin.
Bence seni keklemiş her avukatım diyen avukat olmuyor.

Her şeyi değiştridim.

Konu seni bulmaya kadar gelirse emin ol bulurlar. İstediğin kadar hesabı kapa, bilgileri değiştir. Ama muhtemelen keklemiştir seni. Önüne gelen dava açayım da gör diyor.

En azından ders olmuştur sana. Bundan sonra küfür etmezsin kimseye.

Telefonumu bulamazlar sanmam çünkü bağlı oldugum her şeyi değiştirdim konumumu hiç bulamazlar zaten otomatij değştirmeden önce konumum saçma sapan bir yerdeydi ama çok derine ilerlerse bulabilirler ama inşallah keklemiştir.

Telefonumu bulamazlar sanmam çünkü bağlı oldugum her şeyi değiştirdim konumumu hiç bulamazlar zaten otomatij değştirmeden önce konumum saçma sapan bir yerdeydi ama çok derine ilerlerse bulabilirler ama inşallah keklemiştir.

Öyle bulamama gibi bir şey olmaz. Bulurlar yani istediğiniz her şeyi yapın tabii eğer gerçek avukat ise ve uğraşacaksa. %99 sahtedir sizi korkutmak içindir ama ders olsun ileride gerçek avukat birinin çıkmayacağı anlamına gelmez.

O zaman ben de VPN açıp suça karışıyım, konum farklı diye bulamasınlar. O kadar basit değil o işler.

Yok öyle bir şey onu aklından çıkar. Bulmak istedikten sonra istersen farklı gezegene git gene de seni bulurlar. Ayrıca neden millete küfür ediyorsun? Yakışıyor mu sana hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı