Instagram'da QualityOyun sayfası güvenilir mi?

Spider-Man Miles Morales almak istiyorum da güvenilir bir yer alıyorum. Üstteki arkadaş korkuttu ama biraz.

Bu şekilde sitelerden almanızı tavsiye ederim korkmanıza gerek yok 1 yıldır kullanıyorum arkadaş abartmış

O tarz site ve hesapları kesinlikle önermiyorum. Onun gerine Game Pass servisini alıp kullanabilirsiniz.
Neden önermiyorsunuz hocam söyleyebilir misiniz fikirlerinizi.

Bu şekilde sitelerden almanızı tavsiye ederim korkmanıza gerek yok 1 yıldır kullanıyorum arkadaş abartmış
Bakacağım. Güvenilir gibi duruyor.

Sattıkları hesapların ele geçirilip geçirilmediğinin bir garantisi yok! Bugün sorunsuzca kullanırsın, yarın bir bakarsın, hop, gitti hesap! Sonra senin başın yanar.
Hocam arkadaşın attığı link 20tl. Oyunu oynayıp bitirdikten sonra gitse de olur gitmese de bir daha girmeyeceğim zaten. 1 oyunluk.

Hocam valla aldım giriş yapma kısmında takıldım g-mail'e kod gönderdik kodu gir diyor bana bir şey verilmedi hesap adı ve şifreden başka. İtiraz başlattım bakalım ne olacak.

Son düzenleme:
Senden bahsetmemiştim ben yazarken yazmışsın

Ama sizde hatalısınız hesap kiralamakla başı yanmaz adam 10 TL'ye oynayacağı oyuna sizin yüzünüzden 1000 TL verebilir

Online oynamak isteyebilir herkes singleplayer de zevk almaz bazen ve Online için gerekçesini vermesi gerekebilir dostum

Geri
Yukarı