Instagram'da satış yapan oyun sayfaları ucuz oyunları nereden buluyor?

Makaleler
3
Yer
Heinessen
20200518_191510.jpg

Konuştuğum hesap panellerden olduğunu söyledi ama ne demek istediğini anlamadım. 50 TL'ye RDR2 Bannerlord gibi oyunlar satıyor. Oyunlarımız lisans ürünü dedi ama hiç güvenmiyorum.

Bildiğim kadarıyla başka sitelerinde ödemeleri Steam cüzdan koduyla da alıyorlar. Örneğin CS:GO hilecileri ödeme alırken Steam cüzdan koduyla da ödeme alıyor. Bu durumda da cüzdan ellerinde kalıyor. Bu şekilde de elden çıkarıp gerçek paraya dönüştürüyorlar.

Böyle yerlerden oyun almayın. Instagram'dan hiçbir şey almayın hatta.Bence Steam Uplay vs. yerler dışında ucuza alacağım diye saçma sapan sitelere bulaşmayın.Karlı çıkayım derken zarara uğrarsınız.

İllegal veya legal yollar.

Sana illegal yoldan alınanları ifsalayayim; 50 liraya CC alıyorlar. O 50 liralık kartın içindeki parayla alınıyor. Sende hesabı alıyorsun.

Kart sahibi mağdur bankayı arayıp ödemeyi iptal ediyor, Steam'de senin aldığın hesaba bloke koyuyor.

Yada kendi hesabını açıyor. Sana satıyor. Sen şifresini degistiriyorsun. Guvendeyim derken kendi kart bilgileri ile destek ile iletişime geçip hesabı geri alıyor.

Benim önerim, alma. Kendi hesabına al. Kodla al, bir şekilde al ama hesap alma.

Unutma, bedava peynir sadece fare kapanında olur.

Eki Görüntüle 566670

Konuştuğum hesap panellerden olduğunu söyledi ama ne demek istediğini anlamadım. 50 TL'ye RDR2 Bannerlord gibi oyunlar satıyor. Oyunlarımız lisans ürünü dedi ama hiç güvenmiyorum.

Hocam bu adamlar bu oyunların olduğu hesapları çalıp 10 -15 kişiye satıyorlar. Ve iddia ettikleri garanti zamanı bitince şifre değiştirip herkesi atıyorlar. Sakın bulaşma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı