Instagram'da sansürlü küfürden dolayı yorum kaldırıldı

Ali kerimov

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba uzun süredir Instagram kullanırım ama sorun sadece ben de mi bilmiyorum. Görselleri gördüğünüzde anlaycaksınız. Sadece küçük bir sansürlü küfür yüzenden hesabıma engel yedim ama diğerleri mide bulandırıcı şeyler yazıp etkilenmiyorlar. Bunun sebebi nedir ve nasıl şikayet edebilirim?

WhatsApp Image 2024-02-23 at 16.15.53 (1).jpeg
WhatsApp Image 2024-02-23 at 16.15.53.jpeg
WhatsApp Image 2024-02-23 at 16.15.54.jpeg
WhatsApp Image 2024-02-23 at 16.15.55.jpeg

Yorumun kime yapıldığı biraz önem arz ediyor. Sen şikayet etmişsindir cevap vermemişlerdir bu durumda Instagram'a mail atmayı deneyebilirsin. Başkası seni şikayet etmiş sana engel atmışlar yapacak bir şey yok.

Yok aga bu olayda hiçbir devlete küfür etmedim.
Sonradan fark ettim attığın fotoğrafları yanlış anlamışım. Kişiden kişiye değişiyor zaten çok banlanmaz diye tahmin ediyorum.

Yok aga bu olayda hiçbir devlete küfür etmedim.

Olay İsrail hakkında bile değildi.

Mesaj ilk okuyuşum sırasında anlamamışım şikayet ettiklerini şikayet edildiklerin sandım başta.

Sonradan fark ettim attığın fotoğrafları yanlış anlamışım. Kişiden kişiye değişiyor zaten çok banlanmaz diye tahmin ediyorum.

Sadece bu da değil Wikipedia linki paylaşdım diye de yorumum silindi. Şu an yorum yapamıyorum. Hesap engelli diyor.

Mesaj ilk okuyuşum sırasında anlamamışım şikayet ettiklerini şikayet edildiklerin sandım başta.
abi öyle korkunç şeyler yazmak için insan olmamalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı