Instagram'da story yüzünden disipline gideceğim

ufuk yıldırım

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben geçen haftalarda Instagram'da bir Reels videosu attım Reels'e şu anda ulaşamıyorum ama Reels'te bu içerik vardı: "Sınıftaki pick me kız yiyorsa vur dedikten sonra yumruğu geçirdikten sonra müdürün kapısındaki benim görüntüler." içerik bu şekildeydi arka planda bir futbol oyuncusunun antrenmanda gol atarken videosu vardı. Bu sebeple bölüm hocalarım hakkımda dilekçe yazıp müdür yardımcısına vermişler.

Not: Bundan 2 hafta önce sınıftan bir kızla tartışıp 1 gün uzaklaştırma yedim aslında story hocalara ithafendi, bu dilekçeden ceza alır mıyım? Lise sonuncu sınıfım Videoya ulaştım ama tiktoktan buldum instagramda reels olarak atılmış sonuç ne olur aydınlatırsanız sevinirim link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben geçen haftalarda Instagram'da bir Reels videosu attım Reels'e şu anda ulaşamıyorum ama Reels'te bu içerik vardı: "Sınıftaki pick me kız yiyorsa vur dedikten sonra yumruğu geçirdikten sonra müdürün kapısındaki benim görüntüler." içerik bu şekildeydi arka planda bir futbol oyuncusunun antrenmanda gol atarken videosu vardı. Bu sebeple bölüm hocalarım hakkımda dilekçe yazıp müdür yardımcısına vermişler.

Not: Bundan 2 hafta önce sınıftan bir kızla tartışıp 1 gün uzaklaştırma yedim aslında story hocalara ithafendi, bu dilekçeden ceza alır mıyım?
Okulun ile ilgili herhangi bir şey yoksa bir şey olmaz.
Ancak okulun ile ilgili bir görsel varsa işlem uygulanır.
Sosyal medyalarınızdan hocalarınızı da takip etmeyin artık!

Reels izlerken çok fazla örneğini gördüm bende etkileşim için yaptım dersin özür dilersin zaten okul ile ilgili bir şey yoksa Reels'de bir şey olmaz.

Merhaba arkadaşlar ben geçen haftalarda Instagram'da bir Reels videosu attım Reels'e şu anda ulaşamıyorum ama Reels'te bu içerik vardı: "sınıftaki pick me kız yiyorsa vur dedikten sonra yumruğu geçirdikten sonra müdürün kapısındaki benim görüntüler." içerik bu şekildeydi arka planda bir futbol oyuncusunun antrenmanda gol atarken videosu vardı. Bu sebeple bölüm hocalarım hakkımda dilekçe yazıp müdür yardımcısına vermişler.

Not: Bundan 2 hafta önce sınıftan bir kızla tartışıp 1 gün uzaklaştırma yedim aslında story hocalara ithafendi, bu dilekçeden ceza alır mıyım?

Olay yaşanmadığı için en kötü ihtimalle "komik bir video olduğunu düşündüğüm için attım kimseye zarar vermedim" diyerek yırtarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı