"Instagram'da topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz" hatası

ahmet4533

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Instagram'da istek atıyorum ama isteklerim iptal oluyor sonradan ve bu hatayı alıyorum. Sonrasında başka birine istek attiğimdaysa gidiyor yani bazı hesapları kısıtlamış mi anlamadım. Yardmci olabilecek var mı?

Screenshot_2023-05-26-19-14-19-166_com.instagram.android-edit.jpg

Merhaba, ben Instagram'da istek atıyorum ama isteklerim iptal oluyor sonradan ve bu hatayı alıyorum. Sonrasında başka birine istek attiğimdaysa gidiyor yani bazı hesapları kısıtlamış mi anlamadım. Yardmci olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 1794362
Çok fazla yaptığın için böyle oluyor. Birkaç gün ara ver.

Eki Görüntüle 1794362
VPN vb. Uygulamalar açık ise onları kapatın veya ağ değiştirin, hücresel veriden wifi ye geçin ya da tam tersi wifi den hücresel veri ye geçin bende de olmuştu bu şekilde çözmüştüm.

VPN vb. Uygulamalar açık ise onları kapatın veya ağ değiştirin, hücresel veriden wifi ye geçin ya da tam tersi wifi den hücresel veri ye geçin bende de olmuştu bu şekilde çözmüştüm.

Çok fazla yaptığın için böyle oluyor. Birkaç gün ara ver.
Hayır alakası yok 1.5 iki aydır böyle istek fazla atmıyorum kimseye de dediğin şeyi biliyor o bı haftalık olur en fazla ama bu bayadir boyle

VPN vb. uygulamalar açık ise onları kapatın veya ağ değiştirin, hücresel veriden Wi-Fi'ya geçin ya da tam tersi Wi-Fi'den hücresel veri ye geçin bende de olmuştu bu şekilde çözmüştüm.

Dediğini yaparım bir çom modem değiştiriyorum VPN de kullanıyorum ama şu an kapalı bir deniyeyim.

Hayır alakası yok 1.5 iki aydır böyle istek fazla atmıyorum kimseye de dediğin şeyi biliyor o bı haftalık olur en fazla ama bu bayadir boyle

Dediğini yaparım bir çom modem değiştiriyorum VPN de kullanıyorum ama şu an kapalı bir deniyeyim.
İnstayı güncelleyin, cihazınızdan deneme amaçlı başka bir hesaba girin yada varsa başka bir cihazdan hesabınıza girin. Aklıma gelen şimdilik bu kadar hocam hayırlı günler.

Denedim ama olmadı başka bir hespatn demiyor oluyor.

Teşekkürler ama.ise yaramıyor destek ekibine de yazmaiyorum cikmiyorki
İnstayı güncelleyin, cihazınızdan deneme amaçlı başka bir hesaba girin yada varsa başka bir cihazdan hesabınıza girin. Aklıma gelen şimdilik bu kadar hocam hayırlı

Geri
Yukarı