Instagram'da YKS sayfası açmak mantıklı mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Kendim de YKS'ye hazırlandığım için YKS ile ilgili bir sayfa açmayı düşünüyorum. Sizce açarsam sayfa tutar mı? Kısa sürede büyür müyüm?

Tamamen gereksiz. Zaman, efor ve kafa yormayı gerektiriyor. Bütün bu çabanı sınava hazırlanmak için kullanmanı öneriyorum. İstersen sınavdan sonra deneyimlerini aktarmak için böyle bir sayfa açabilirsin bence.

Kendim de YKS'ye hazırlandığım için YKS ile ilgili bir sayfa açmayı düşünüyorum. Sizce açarsam sayfa tutar mı? Kısa sürede büyür müyüm?
Yapacağın anlatımlar araştırma ve anlatım gerektirdiği için akılda kalıcılık açısından YKS çalışmana faydalı olabilir. Fakat tutma konusu için bir çok parametre gerekli. Bilgi düzeyin, anlatım tarzın, Facecam ile yapacaksan imaj, mimik vs. vs. her şey olması gerektiği gibi olursa tutar. Ya da şans !

Son düzenleme:
Yapacağın anlatımlar araştırma ve anlatım gerektirdiği için akılda kalıcılık açısından YKS çalışmana faydalı olabilir. Fakat tutma konusu için bir çok parametre gerekli. Bilgi düzeyin, anlatım tarzın, Facecam ile yapacaksan imaj, mimik vs. vs. her şey olması gerektiği gibi olursa tutar. Ya da şans !
Belki yayınevleri falan sponsor olur. Birisine olmuşlar hem de 10 bin takipçiyle.

Olabilir ama kendini izlettirmen lazım, denemen lazım baktın olacak gibi değil salarsın tutacak gibi duruyorsa öyle devam edersin. Tutar tutmaz diye bir durum yok iş sende bitiyor.
Sence tutacak şeyler ne olabilir YKS adına? Günlük yaptığım çalışmaları paylaşsam tutar mı?

Sence tutacak şeyler ne olabilir YKS adına? Günlük yaptığım çalışmaları paylaşsam tutar mı?
Şahsen benim için ders videosu ise bilgi düzeyi, mutlaka metafor, analoji yapılması, video kalitesi ve anlatım yaparken dijital kalem(ekranı çizerek) kullanılması. Günlük paylaşımların parametreleri karşıladığını düşünüyorsan olabilir. O kadar b*ktan şeylerde tutabiliyor ki neyin tutup neyin tutmayacağını kestiremiyorsun. O yüzden denemen lazım.

Geri
Yukarı